Menu

Gość Dnia - Agnieszka Kołacz Leszczyńska

- 40 zł dla przyjmujących Ukraińców to kwota zbyt niska. Powinna być podniesiona do 80-120 zł za osobę miesięcznie - mówi senatorka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. Zdaniem wałbrzyskiej parlamentarzystki, rząd zawodzi w pomocy uchodźcom. - Przeraża mnie, co będzie z ukraińskimi dziećmi w polskich szkołach oraz egzaminami dla nich - dodaje. 

Gość Dnia - Agnieszka Kołacz Leszczyńska

 

 

 

foto: TV Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Henk (24 kwietnia 2022 21:33)
Przekopal by ja jak ruscy Smoleńsk
Polus (13 kwietnia 2022 14:09)
To Agnieszka dajemy ukraincom cieply kat może pani z po zrezygnuje z czesci uposarzenia i przekaże jakies fundacji
Polak (12 kwietnia 2022 18:12)
Swinia glosowala za grodzkim
Festynowe Zupojady (9 kwietnia 2022 19:57)
Powinien być zakaz poblikacji takich wynurzeń.To obraża inteligencję Wałbrzyszan, judzi i wywołuje odruch wymiotny.
gbgfgf (5 kwietnia 2022 20:43)
Zagłodzić PO te wycieraczki są z IV rzeszy i moskwy
Columbo (5 kwietnia 2022 12:54)
Pani Agnieszka jest jak ruski karabl więc niech idzie na ..uj
Cytuję klasyka (5 kwietnia 2022 8:51)
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję."
Ale hiokryzja (5 kwietnia 2022 8:44)
Gdy tej osoby formacja POlityczna rządziła to rostowski z Bydgoszcza mówił że piniędzy PO prostu nie ma i nie będzie,niejaki siemoniak uzbroił Wojsko Polskie w tablice Mendelejewa a tusk mówił żeby POkazać mu gdzie są Zakopane piniądze to weźmie łopatę i odkopie oraz że jego rząd nie posida przycisku o nazwie niskie ceny z powodu drożyzny spowodowanej kryzysem na świecie.O czym ta kobieta udaje że nie pamięta licząc na amnezję Polaków.
Twoje imię (4 kwietnia 2022 9:11)
Ja bym jeszcze dołożył talerz zupy , miskę bigosu z festynu i od c h u j a chleba.
GOLO (4 kwietnia 2022 7:49)
Żenada. Jak zwykle odwraca kota ogonem. Szkoda w ogóle to komentować.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Cоціальна допомога громадянам України

Ukraińcy powinni zgłosić w ZUS wyjazd z Polski

Samorządowcy debatowali o uchodźcach przy okrągłym stole

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij