Menu

Nowy supermarket EUROSPAR w Wałbrzychu

Sieć SPAR otworzyła nowy supermarket EUROSPAR w Wałbrzychu w Galerii Victoria.

Nowy supermarket EUROSPAR w Wałbrzychu
Sklep ma 940 mkw. sali sprzedaży, kasy obsługowe i samoobsługowe, ofertę Bean Tree Cafe – obejmującą świeżą kawę, ciasta, zapiekanki, kanapki produkty garmażeryjne, a także ciepłe pieczywo tradycyjne i z piekarni gruzińskiej. Do dyspozycji klientów jest także lada mięsna z dużym wyborem produktów tradycyjnych oraz własnych gorących dań z wędzarni i rożna. Ponadto w placówce działa wydzielona strefa alkoholowa TOPS! Alkohole oraz Wirtualny Barman, którym się można posiłkować w przygotowaniu dobrych drinków. Godziny otwarcia sklepu w dni powszednie to 8.00-21.00, a w niedziele handlowe 9.00-20.00.
 
Do dyspozycji klientów jest duży parking zewnętrzny, jak również podziemny w Galerii Victoria.
 
 
 
- EUROSPAR w Wałbrzychu w Galerii Victoria to duży, doskonale zaopatrzony sklep z ciekawą ofertą dodatkową – zwłaszcza w zakresie ciepłych dań, świeżego pieczywa, wypieków czy potraw gruzińskich. Ponadto przygotowaliśmy wydzieloną strefę Bean Tree Cafe oraz TOPS! – czyli format, który od niedawna wprowadzamy w Polsce. W Wałbrzychu będziemy mieć pierwszą placówkę, ale jestem przekonany, że konsumenci bardzo szybko docenią ofertę marki SPAR – sklepu prowadzonego przez polskiego przedsiębiorcę, naszego partnera detalicznego. Warto zwrócić uwagę, że wyposażyliśmy supermarket także w kasy samoobsługowe – takie rozwiązania staramy się wprowadzać w wielu naszych placówkach – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Znawca (5 kwietnia 2022 16:00)
Cytuję użytkownika: Airtolek
No może właściciel galerii się w końcu ogarnie i zauważy ze czynsze powinny być niższe dostosowane do rynku na którym działa aby galeria była pełna a nie do połowy pusta. Bo galeria zarabia na obrocie a nie na kilku sklepach bo im więcej klientów tym lepiej. Ot taka moja opinia porownujac inne galerie
Galeria zarabia na czynszach, nie na obrotach. Od obrotu płaci się jakiś mały procent, co daje kwotę nic nieznaczącą w kontekście czynszu na wynajem powierzchni. I galeria nie jest do połowy pusta, bo wolnych jest niecałe 10% pomieszczeń. Wake up.
Marche (5 kwietnia 2022 15:54)
Cytuję użytkownika: Misiek
To początek końca GVictoria... padną szybciej jak Marche
Ale wiesz, że Inter Marche w Galerii Victoria funkcjonowało przez 11 lat? To Spar padnie po ilu?
Goldmann,, (2 kwietnia 2022 17:56)
, zburzyć pomnik ruskiego mordercy,,, na Gaju,,,Jest w tym mieście w ogóle jakiś prezydent,,???
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (2 kwietnia 2022 14:48)
PREZES NBP GLAPINSKI ZAROBIL PRAWIE 1.2 MLN ZLOTYCH BRUTTO W 2021 ROKU. ZWYKLY CIEC, PREZYDENT DEBIL, W BIEDNYM WALBRZYCHU, W BIEDNYM SZPITALU ZAROBIL, 4 RAZY WIECEJ BOWIEM 600 TYS W POL ROKU, W CALYM ROKU ZAROBILBY 1.2 MLN JAK PREZES NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO. Z TA MALA ROZNICA, ZE PREZES NBP LECI NA CALYM ETACIE, A ROMUS SZABROWNIK SZPITALA NA 1/4 ETATU TYLKO. ROMEK SZELEMEJ Z PO, W WALBRZYSKIM SZPITALU NA 1/4 ETATU ZAROBIL WIECEJ NIZ OBAJTEK PREZES ORLENU I GLAPINSKI PREZES NBP RAZEM WZIECI. I TO BEDAC CIECIEM W SZPITALU, BO NIE JEST I NIGDY NIE BYL DR RELIGA CZY DR ZEMBALA, CZY JAKIMS PROFESOREM MEDYCYNY, TO ZWYKLY CIEC, HEHEHEHE. NOSZ k***a MAC, ZNAJDA SIE JESZCZE PO-JEBY CO POWIEDZA, ZE ROMEK SZABROWNIK SZPITALA JEST SUPER? PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE?
Airtolek (2 kwietnia 2022 8:52)
No może właściciel galerii się w końcu ogarnie i zauważy ze czynsze powinny być niższe dostosowane do rynku na którym działa aby galeria była pełna a nie do połowy pusta. Bo galeria zarabia na obrocie a nie na kilku sklepach bo im więcej klientów tym lepiej. Ot taka moja opinia porownujac inne galerie
Joanna (2 kwietnia 2022 0:47)
Do Hahaha, Bean tree cafe , serwuje kawe nie z fasoli ale z coffee beans.
Misiek (1 kwietnia 2022 19:10)
To początek końca GVictoria... padną szybciej jak Marche
Hahaha (1 kwietnia 2022 18:15)
Bean tree cafe czyli kawa z fasoli??

Dodaj komentarz

Galeria Victoria  |   biznes  |   sklep  |   supermarket  |  

Groził ochroniarzowi, że go zabije

Księżna Daisy na bluzach i koszulkach. Zobacz ofertę Zamku Książ

Festiwal kolorów i dobrego jedzenia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij