Menu

Dawny kamieniołom na Podgórzu z drona

Dawny kamieniołom na Podgórzu jest częstym celem wycieczek. W sieci pojawił się film pokazujący to miejsce z drona.

Dawny kamieniołom na Podgórzu z drona

red

 

 

foto: youtube Marcin MB

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Silbermann (3 kwietnia 2022 22:02)
Cytuję użytkownika: Goldmann
HIPOKRYZJA Z RATUSZA,, niby pomagają Ukrainie a boją się zburzyć pomnik ruskiego mordercy na Gaju,,,, obrzezany się boi,,,,
A bo to pierwszy raz Hipokryta Szpitalny tak się zachowuje??
Goldmann (3 kwietnia 2022 18:02)
HIPOKRYZJA Z RATUSZA,, niby pomagają Ukrainie a boją się zburzyć pomnik ruskiego mordercy na Gaju,,,, obrzezany się boi,,,,
Goldmann (3 kwietnia 2022 17:57)
Co za HIPOKRYZJA,, żydowski ratusz niby pomaga Ukrainie,,,a boi się ,,nie chce zburzyć pomnik ruskiego mordercy na Gaju,,, TCHÓRZE,,,ALBO ROSJA ICH OPŁACA,,
Podgórzak (3 kwietnia 2022 14:58)
Ujęcia pokazują tylko możliwości drona.W żaden sposób nie widać jak duże jest to wyrobisko.Widok pionowo z góry jest w tym wypadku bez sensu.

Dodaj komentarz

kamieniolom  |   podgorze  |   walbrzych  |   wycieczki  |   dron  |   widok  |   atrakcje  |   ciekawostki  |   w24  |   tvwalbrzych.pl  |  

Wałbrzyski Skarb: Co skrywały skrzynie schowane w piwnicy (FOTO)

MZB remontuje kominy... zimą. A mieszkańcy marzną

Wałbrzyski Skarb: Co z zamkniętymi skrzyniami? Mogą tam być...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij