Menu

Ruszyły zapisy na Potrójną Koronę Wałbrzyską

Potrójna Korona to cykl wyryp, w czasie których zabieramy Cię w wymagającą, lecz bardzo satysfakcjonującą długodystansową podróż przez góry. Nasza Korona jest Potrójna, bo zaliczysz w jej trakcie trzy koronne szczyty. - informują organizatorzy

Ruszyły zapisy na Potrójną Koronę Wałbrzyską
- Pamiętacie Państwo zeszłoroczną, bardzo dobrze przyjętą Potrójna Korona Wałbrzyską? Właśnie ruszyły zapisy na tegoroczną edycję. Na godzinę 14:00 na liście było już 380 zawodników, a limit to 700 osób. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 
 
Potrojna Korona Wałbrzyska przechodzi przez trzy (a nawet cztery!) najwyższe szczyty: Chełmiec (Góry Wałbrzyskie), Waligórę (Góry Kamienne), Wielką Sowę (Góry Sowie) i na deser: Borową (ponownie Góry Wałbrzyskie). Baza i meta zawodów znajduje się w Wałbrzychu
 
Wałbrzyska to najtrudniejsza edycja z całego cyklu Potrójna Korona, ze względu na swój dystans (ok. 80 km) i różnicę wysokości (ok. 3500 metrów sumy przewyższeń). 
 
 
Start 25 czerwca
Więcej informacji znajdziesz tutaj
 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Dawid Jurczak (21 kwietnia 2022 5:25)
Borowa jest wyższa od Chełmca
pan szczesliwy (2 kwietnia 2022 19:35)
potrojna korona...... szczepioneczka ? trzecia daweczka ?
Pochodne (2 kwietnia 2022 14:00)
Jakie miasto takie szczyty.Jacy wyborcy taki włodarz.
Dyzma (2 kwietnia 2022 13:26)
Cytuję użytkownika: Yetti
Tylko że Chełmiec ma szczyt w Szczawnie-Zdroju
Masz napisane Chełmiec góry wałbrzyskie a nie Wałbrzych.
Yetti (2 kwietnia 2022 10:50)
Tylko że Chełmiec ma szczyt w Szczawnie-Zdroju

Dodaj komentarz

korona  |   walbrzyska start  |   gory  |   sport  |  

Gminne Biegi Przełajowe w Mieroszowie

Koronawirus: od 12 do 18 maja wykryto 2534 zakażenia, zmarło 66 osób

Bieg Pokoju zawitał do Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij