Menu

Ponad 2 tys zakażeń nie żyje 47 osób

Mamy 2 103 (w tym 190 ponownych zakażeń) potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało Ministerstwo Zdrowia

Ponad 2 tys zakażeń nie żyje 47 osób
 Zakażone osoby pochodzą z województw: 
mazowieckiego (460), 
dolnośląskiego (197), 
małopolskiego (167), 
śląskiego (163), 
lubelskiego (152), 
wielkopolskiego (143), 
zachodniopomorskiego (115), 
łódzkiego (112), 
pomorskiego (110), 
 
 
kujawsko-pomorskiego (91), 
podkarpackiego (84), 
świętokrzyskiego (69), 
lubuskiego (68), 
opolskiego (51), 
podlaskiego (38), 
warmińsko-mazurskiego (36). 
 
28 osób zmarło z powodu COVID19, 68 osób zmarło z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.
 
Liczba zakażonych koronawirusem 5 969 071/115 343 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

covid  |   zakazenia  |   wirus  |   pandemia  |   statystyki  |  

Wśród wałbrzyszan najwięcej ślubów z Ukraińcami

150 tys gości zwiedziło Starą Kopalnię w 2023 roku

Mniej Polaków w kościołach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij