Menu

Powstaje Strefa Aktywności w Głuszycy

Budowa Strefy Aktywności Gospodarczej w Głuszycy nie zwalnia tempa. Z każdym dniem, bez względu na pogodę i panujące warunki atmosferyczne, widać coraz to większe postępy w prowadzonych pracach.

Powstaje Strefa Aktywności w Głuszycy
- Aktualnie trwają prace związane z dostosowaniem terenu na potrzeby przyszłych przedsiębiorców, którzy jak szczerze wierzymy zdecydują się na otwarcie i prowadzenie swoich firm, takich jak np. magazyny czy stolarnie. Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej stanowi odpowiedź na liczne zapytania przedsiębiorców o dostępność terenów inwestycyjnych w naszej Gminie. Jest to również próba dywersyfikacji kierunku w jakim zmierza Głuszyca. Budowa tego miejsca to nie tylko korzyści finansowe dla samej Gminy. To także wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców Głuszycy i jej okolic – informuje Burmistrz Głuszycy Roman Głód. 
 
Na chwilę obecną na ponad trzyhektarowej działce wykonano już drogi dojazdowe. Trwają też prace związane z budową kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej oraz oczyszczalni ścieków. Przypominamy, że koszt całego projektu to kwota 2,4 mln złotych, z czego dofinansowanie dla Gminy Głuszyca wynosi 1,6 mln złotych ze środków ZIT AW.
 
 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

strefa  |   aktywnosci  |   gluszyca  |   zycie  |   finanse  |   region  |   walbrzych  |   aglomeracja  |   firmy  |   pomoc  |   pieniadze  |  

Wakacje kredytowe - podstawowe informacje

Turniej Pływacki w Głuszycy (WYNIKI)

Będzie można odroczyć 8 rat kredytu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij