Menu

Można zadawać pytania Prezydentowi Wałbrzycha

Już jutro o godzinie 18:00 odbędzie się kolejny czat z Prezydentem Wałbrzycha, Romanem Szełemejem. Mieszkańcy i internauci juz teraz mogą zadawać pytania. O co spytalibyście włodarza miasta?

Można zadawać pytania Prezydentowi Wałbrzycha

Formuła spotkania jest niezmienna. Prezydent prowadzi transmisję na żywo na swoim profilu fb, a mieszkańcy piszą w komentarzach o tym, co ich interesuje. Pytania można też zdawać przed rozpoczęciem czatu tutaj

Mieszkańcy najczęściej pytają o nowe inwestycje, remonty i sprawy bieżące.

O co spytalibyście prezydenta? Dajcie znać w komentarzach. Najciekawsze pytania zbierzemy i podeślemy prezydentowi.

 

 

red

foto: fb Roman Szełemej. 

 

 

Komentarze

Zofia (7 kwietnia 2022 18:59)
Cytuję użytkownika: xsdS
PO to kapusie moskwy i IV rzeszy z berlina
A PiS owcy poplecznicy Putina
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (6 kwietnia 2022 9:04)
PAMIETACIE JAK MERKEL ZAPROSILA ISLAMSKIE BYCZKI DO EUROPY, WTEDY LEWACTWO CO REPREZENTUJE EUROPEJSKIE WARTOSCI, PRAWORZADNOSC I SOLIDARNOSC I ROWNOSC SZCZEKALI 1000 EURO ZA KAZDEGO UCHODZCE. KAZDY TO PAMIETA. DZIS TO SAMO EUROLEWACTWO, NIBY DALEJ PREZENTUJA EUROPEJSKIE WSPOLNE WARTOSCI, PRAWORZADNOSC, SOLIDARNOSC I ROWNOSC, GDY W POLSCE JEST PONAD 2.5 MLN UCHODZCOW, DO TEJ PORY UE NIE DALA POLSCE ANI GROSZA. JAK TAM PO-JEBY ZDZIWIONE? DUMNE Z EUROPEJSKICH WSPOLNYCH WARTOSCI. CZUJECIE SIE JUZ JAK GORSZY SORT W UE? CZY JESZCZE NIE? BUEHEHEHEHEHEHE. NA KOLANA SLUGUSY PRZED BERLINEM I BRUKSELA. DO TEGO TRESOWANE ZWEIRZATKA SIE NADAJECIE TYLKO. DO DOJENIA. I JESZCZE MERDAJA OGONKIEM, ZE ONI CHCA BYC EUROPEJCZYKAMI HEHEHE. HITLER I STALIN WIEDZIAL CO ROBI MORDUJAC INTELIGENCJE POLSKI, BY POTEM PO-JEBAMI I TAKIMI PASTUCHAMI BEZ WLASNEJ DUMY I HONORU LATWIEJ STEROWAC. RZUCI SIE TAKIM HASLO PRAWORZADNOSC I SKACZA I SIE CIESZA JAK GLUPI DO SERA. ELYTY PO-JEBOW I KOMUCHOW BUEHEHEHE.
PREZYDENT TO DEBIL (6 kwietnia 2022 8:46)
CO ROBILES W SZPITALU, ZE ZARABIALES NA GODZINE WIECEJ NIZ OBAJTEK I PREZES NBP RAZEM WZIECI?? OZYWIALES ZMARLYCH? SLEPYM WZROK PRZYWRACALES? LUDZIOM AMPUTOWANE NOGI ODRASTALY? LEK NA RAKA WYMYSLILES? MOZE NA NA HIV? CO TAKIEGO ROBILES W SZPITALU, ZE ZARABIALES NA GODZINE WIECEJ NIZ OBAJTEK PREZES ORLENU I GLAPINSKI PREZES NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO RAZEM WZIECI? HMMMM??? ILE ZARABIALA W TYM SAMYM SZPITALU TWOJA ZONA I CORKA? BIZNES NA SWOIM?
Jurek (6 kwietnia 2022 7:48)
Cytuję użytkownika: Jolanta
... siedzi Jego Cesarska Wysokość rozparty na tronie ...
...ignorując jak zawsze, zadane trudne pytania.
Jolanta (5 kwietnia 2022 22:24)
... siedzi Jego Cesarska Wysokość rozparty na tronie ...
xsdS (5 kwietnia 2022 20:08)
PO to kapusie moskwy i IV rzeszy z berlina
Sudety (5 kwietnia 2022 17:18)
Czy tzw.przedsiębiorca,niejaki Ciara może zwozić śmieci ze swojej firmy do pojemników przeznaczonych do użytkowania przez mieszkańców okolicznych kamienic?Jest monitoring,można sprawdzić.Kiedy i czy w ogóle ma pan zamiar zakończyć działalność nielegalnego dworca autobusowego koło byłego hotelu Sudety.Kierowcy nawet w nocy nie gaszą silników,a osoby towarzyszące podróżującym blokują swymi samochodami wjazd i wyjazd z podwórek oraz załatwiają potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie.A może pan wcale nie wie o funkcjonowaniu takiego dworca?Pytania chyba nie były zbyt trudne i żywię nadzieję,że odpowiedź na nie,nie sprawi panu trudności.
Roman głosem ludu miast i wsi (5 kwietnia 2022 17:09)
Kiedy odda pieniądze dla szpitala górniczego za wpisane godziny gdy w tym czasie był na wycieczce rowerowej w Niemczech ? Jak informował szpital był to powód do zwolnienia Romana Sz. Ten proceder pomniejszał z pewnością zasoby NFZ. Jest niemoralne podczas gdy rodzice chorych dzieci muszą kwestować.
Żenua (5 kwietnia 2022 16:07)
Na FB Szelemeja są tak żenujące pytania, jakby zadawały je młode,tylko po podstawówce "madki" z "bombelkami" zakochane w carze,pracujące w ratuszu.
NYNYMAM,,, (5 kwietnia 2022 15:18)
,, Bolesław,,,jak chcesz to sprzedam ci dym z komina ,węglowy,,,Unijni debile i pedały tym handlują,,
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

czat  |   prezydent  |   pytania  |   szelemej  |   walbrzych  |   w24  |   mieszkancy  |   pytania  |   rozmowa  |   sprawy  |   miasto  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij