Menu

Nagrody nie będzie, może być więzienie

Tym razem za "talent artystyczny" nagrody i braw nie będzie. 28-letni mieszkaniec Boguszowa Gorc, który pomalował wiatę przystankową, może na to trafić na 5 lat do więzienia. 
 

Nagrody nie będzie, może być więzienie
28-latek  zdewastował wiatę przystankową przy ul. Głównej i elewację jednego z budynków przy pl. Odrodzenia w Boguszowie Gorcach malując ją sprayem. Straty wyceniono wstępnie na około tysiąca złotych. Mężczyna trafił już w ręce policji i przyznał się do winy. Tłumaczył, ze pomalował wiatę i elewację bo...  był pijany i się nudził.  Za uszkodzenie mienia grozi mu do 5 lat więzienia.
 
 adm
foto: KMP Wałbrzych 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Putin (6 kwietnia 2022 19:52)
Powinni kazać mu wyczyścić i miesiąc prac społecznych a nie 5 lat za spej po pijaku
Kuzmany (6 kwietnia 2022 15:14)
Za pomalowanie wiaty 5lat więzienia!!!! A pedofile chodzą wolno. Brawo polski ład je ba ne chore państwo Patologia
erte (6 kwietnia 2022 11:05)
kilka lat temu byłem świadkiem jak właściciel pijalni piwa z klientami złapał na gorącym uczynki wandala który pomalował ścianę. Za karę jego własnym sprayem pomalowali gnoja od butów do kaptura, jeden dał mu kopa, a przed wypuszczeniem spisali go z dowodu i wypuścili.

Dodaj komentarz

112 Boguszów Gorce  |   policja  |   wandal  |  

Dziewięciu trafionych - policja podsumowała weekend

Piesza potrącona na pasach, była pijana

Pracownica banku wypłaciła sobie 4,5 mln złotych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij