Menu

Program TVN-u UWAGA ! w Wałbrzychu

Program TVN-u UWAGA! w poszukiwaniu tematów zagości w Wałbrzychu. Pojawi się również pochodzący z naszego miasta Tomasz Kubat - dziennikarz UWAGI, który  w 2018 roku otrzymał tytuł Ambasadora Wałbrzycha. Zapraszamy w czwartek. 

 

Program TVN-u UWAGA ! w Wałbrzychu
Bus #tematdlauwagi to miejsce, gdzie można przyjść i opowiedzieć o problemie, którym powinni zająć się dziennikarze programu Uwaga! W każdym mieście spotykać się będą z Państwem dziennikarze, którzy na co dzień przygotowują program Uwaga! W czwartek na Placu pojawi się pochodzący z naszego miasta Tomasz Kubat.
 
 
Przypominamy, że dziennikarz w 2018 roku otrzymał tytuł Ambasadora Wałbrzycha. Zbiegło się to w czasie, gdy cała Polska żyła tematem wałbrzyszanki, która urodziła martwe dziecko, a zwłoki porzuciła w krzakach. To właśnie Tomasz Kubat relacjonował to szokujące wydarzenie i jako pierwszy rozmawiał wówczas z kobietą.
 
 
Uwaga! gościła w naszym mieście wielokrotnie. Ostatni raz w lipcu ubiegłego roku rozmawiali z byłymi policjantami, którzy prowadzili sprawę mordercy z Kamiennej Góry o pseudonimie Brzytwa. Wcześniej w kwietniu gościli w Starej Kopalni, gdzie powstał jeden z pierwszych masowych punktów szczepień przeciwko koronawirusowi. Relacjonowali także sprawę nastolatków, którzy znęcali się nad psem oraz starali się rozwikłać sprawę śmierci dwuletniego chłopca, który nie otrzymał na czas pomocy medycznej. Nie mogło ich także zabraknąć w naszym mieście, gdy oczy całego świata zwrócone były na 65 kilometr trasy kolejowej Wrocław - Jelenia Góra, gdzie ukryty miał być Złoty Pociąg.
 
Jeśli macie ciekawy temat dla Uwagi! koniecznie podzielcie się nim z dziennikarzami, którzy będą na was czekać w czwartek o godzinie 12:00 na Placu Magistrackim.
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (8 kwietnia 2022 9:32)
BOOOOM, WIECIE DLACZEGO SZELEMEJ I PO-JEBY ZREZYGNOWALY Z ALBY? TO OCZYWISTE, WALEK I KRADZIEZ MILIONOW Z BUDZETU MIASTA TAK JAK W WARSZAWIE. PO-JEBY POWIELAJA SWOJE POMYSLY W MIASTACH GDZIE RZADZA. PO TO JEST SITWA OSMIORNICA. CZYTAMY JAK TO SIE ROBI W WARSZAWCE TRZASKOWSKIEGO, MYSLICIE ZE NA PODOBNY POMYSL SZELEMEJ WPADL W WALBRZYCHU SAM?? https://www.salon24.pl/newsroom/1219091,wladze-warszawy-mogly-wyrzucic-na-smietnik-8-mln-zl-sprawa-trafila-do-prokuratury
jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek (7 kwietnia 2022 17:54)
Wałbrzych był przez lata kojarzony z biedą i degradacją. Kiedyś były to tematy związane z biedaszybami. Na szczęście to minęło, bo miasto jak widać, jest na zupełnie innym poziomie rozwoju
DEPUTINACJA POLSKI WEDLUG TUSKA (7 kwietnia 2022 11:29)
Cytuję użytkownika: WANDA NOWICKA - POSLANKA LEWICY
OTO MOJ SYN, OBRONCA DEMOKRACJI I PRAWORZADNOSCI W POLSCE, JAK JEGO MATKA. https://www.fronda.pl/a/syn-nowickiej-z-lewicy-rosja-chce-jedynie-zniszczyc-ukrainski-neonazizm,174129.html https://www.youtube.com/watch?v=Cn-XI0BDFPQ
Posłowie totalnej opozycji na wniosek PO zablokowali dziś procedowanie ustawy o wyrzuceniu z placówek dyplomatycznych absolwentów ruskich szkół dyplomacji
Roman 500 000 (7 kwietnia 2022 11:28)
Może coś o niewywożeniu śmieci w zamian za czyny społeczne?
WANDA NOWICKA - POSLANKA LEWICY (7 kwietnia 2022 11:08)
OTO MOJ SYN, OBRONCA DEMOKRACJI I PRAWORZADNOSCI W POLSCE, JAK JEGO MATKA. https://www.fronda.pl/a/syn-nowickiej-z-lewicy-rosja-chce-jedynie-zniszczyc-ukrainski-neonazizm,174129.html https://www.youtube.com/watch?v=Cn-XI0BDFPQ
Znowu w lesie (7 kwietnia 2022 10:50)
Adolf Hitler party z okazji okrągłej 133 rocznicy urodzin.
Kolohujamitowisi (7 kwietnia 2022 9:06)
Może mi pożyczą na węgiel po 10 oddam
pp (7 kwietnia 2022 8:26)
Ruski pomnik - szczujnia tego nie ruszy. Obwodnica Wałbrzycha zbudowana dzięki finansowaniu przez rząd PiS - szczujnia tego nie ruszy. Mieszkania zbudowane dzięki programowi rządowemu - tego szczujnia nie ruszy. Szczujnia za to bedzie lametowac ile to kasy by było gdyby unia dała środki. a nie daje bo PiS.
### (7 kwietnia 2022 8:11)
Super proszę się wziąć za Orzecznictwo w Mopsie Wałbrzyskim dużo do życzenia....Zaocznie to można skończyć szkołę,a nie ustalać czy przyznać niepełnosprawność dziecku punkt 7.KPINA!!! DOBRZE ,ŻE SĄ SĄDY,KTÓRE OBOLAJĄ NIESPRAWIEDLIWOŚĆ.
Salomon (7 kwietnia 2022 0:03)
Cytuję użytkownika: sxwqdw
przybyła propaganda IV rzeszy WON Z WAŁBRZYCHA
Największe przekręty to robili POwcy ....
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

uwaga  |   dziennikarstwo  |   Tomasz Kubat  |   temat dla uwagi  |  

Znęcanie psychiczne nad dziećmi w wałbrzyskim żłobku. Tematem...

Biedaszyby w programie TVN-u ''UWAGA!''

Ambasador Wałbrzycha na tropie tematów dla UWAGI! TVN

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij