Menu

Mieroszów pomaga Uchodźcom

Kolejne łóżka i matereca dla uchodźców z Ukrainy dotarły do Mieroszowa. 

 

Mieroszów pomaga Uchodźcom
Do hostelu przy ulicy Sportowej w Mieroszowie dotarły materace i łóżka polowe. To kolejne 32 miejsca noclegowe. 

Gmina Mieroszów otworzyła też specjalne konto, n aktóre można wpłacać pieniądze by pomóc uchodźcom z Ukrainy - Nr rachunku: 59 8395 0001 0021 8115 2000 0042.
 
Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze. W przelwie wpiszcie: "ws[arcie dla Ukrainy".
 
 opr. kat
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahaha (7 kwietnia 2022 10:38)
A bezdomi Polacy śpią na schodach po bramach.

Dodaj komentarz

Mieroszów  |   Ukraina  |  

Wiozą dary dla hospicjum we Lwowie

Rodzina z Ukrainy poszukuje mieszkania

Закон про допомогу громадянам України

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij