Menu

Sobięcin: Remont się opóźnia, bo nie ma zgody wojewody

Mieszkańcy pytają kiedy remont ulicy 1-maja wejdzie w zaawansowaną fazę. Prezydent Wałbrzycha odpowiada

Sobięcin: Remont się opóźnia, bo nie ma zgody wojewody


- Chcę powiedzieć, że dzieje się bardzo dużo. Remontowany jest odcinek, na którym nie potrzebujemy w tej chwili pozwolenia na budowę. Odcinek między wiaduktem, a Placem Marceliny Darowskiej jest (jeśli chodzi o infrastrukturę podziemną) zrealizowany. Również w części bliższej dolnemu Sobięcinowi. Wiele rzeczy już zostało wykonanych – kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, instalacja gazowa, energetyczna.  - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

W ciągu kilkunastu dni powinien rozpocząć się remont i przebudowa ulicy Puszkina.

- Remont nawierzchni i chodników rozpocznie się wtedy, kiedy otrzymamy pozwolenie od wojewody na realizowanie tego remontu. Czekamy od wielu miesięcy. Osobiście byłem u Pana wojewody półtora miesiąca temu. Złożyliśmy pismo, w którym wykazujemy, że harmonogram wydaje się nieco przedłużony. Będę jeszcze raz interweniował. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

red

foto: ilustracyjne/archiwum

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (8 kwietnia 2022 9:31)
BOOOOM, WIECIE DLACZEGO SZELEMEJ I PO-JEBY ZREZYGNOWALY Z ALBY? TO OCZYWISTE, WALEK I KRADZIEZ MILIONOW Z BUDZETU MIASTA TAK JAK W WARSZAWIE. PO-JEBY POWIELAJA SWOJE POMYSLY W MIASTACH GDZIE RZADZA. PO TO JEST SITWA OSMIORNICA. CZYTAMY JAK TO SIE ROBI W WARSZAWCE TRZASKOWSKIEGO, MYSLICIE ZE NA PODOBNY POMYSL SZELEMEJ WPADL W WALBRZYCHU SAM?? https://www.salon24.pl/newsroom/1219091,wladze-warszawy-mogly-wyrzucic-na-smietnik-8-mln-zl-sprawa-trafila-do-prokuratury
Katolik (7 kwietnia 2022 20:20)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Cytuję użytkownika: Katolik
Widać Wojewoda uznał że Wałbrzych nie przestrzega VII przykazania.
Co to takiego to przykazanie?
Oto VII przykazanie " nie kradnij baranie"
ROMAN ZA MUREM (7 kwietnia 2022 16:26)
Od 2019 roku papierka nie ma?!? Czy Szełemej.ma.nas za idiotów? Remontuje jak jego kumpel Orpel bez pozwolenia i nagle się zorientował,że za obsuwy można oskarżyć wojewodę?
Roman 500 000 (7 kwietnia 2022 13:17)
Cytuję użytkownika: Jan z Świdnicy (7 kwietnia 2022 10:10)
Smutni Wałbrzyszanie piszą śmieszne komentarze. Bieda umysłowa na tym portalu się wylewa.
Jak byś miał takiego prezydenta, choć waszej niewiele brakuje do naszego mistrza, to już dawno byłbyś na psychotropach lub wyemigrował
Moherowy Pisior (7 kwietnia 2022 13:12)
Cytuję użytkownika: Katolik
Widać Wojewoda uznał że Wałbrzych nie przestrzega VII przykazania.
Co to takiego to przykazanie?
Katolik (7 kwietnia 2022 12:37)
Widać Wojewoda uznał że Wałbrzych nie przestrzega VII przykazania.
Jacek (7 kwietnia 2022 11:43)
Remont 1-maja było zacząć po oddaniu ekranówki no ale kasa z UE by przepadła a pan żeś łasy na pieniądze,więc lepiej było rozgrzebać ulicę, że niby remont rozpoczęty. Dobrze zrobił wojewoda bo Szełemej by doprowadził do paraliżu komunikacyjnego miasta. Remont tej ulicy tak, ale po oddaniu obwodnicy do ruchu.
DEPUTINACJA POLSKI WEDLUG TUSKA (7 kwietnia 2022 11:29)
Cytuję użytkownika: WANDA NOWICKA - POSLANKA LEWICY
OTO MOJ SYN, OBRONCA DEMOKRACJI I PRAWORZADNOSCI W POLSCE, JAK JEGO MATKA. https://www.fronda.pl/a/syn-nowickiej-z-lewicy-rosja-chce-jedynie-zniszczyc-ukrainski-neonazizm,174129.html https://www.youtube.com/watch?v=Cn-XI0BDFPQ
Posłowie totalnej opozycji na wniosek PO zablokowali dziś procedowanie ustawy o wyrzuceniu z placówek dyplomatycznych absolwentów ruskich szkół dyplomacji
inż. A. Partacz (7 kwietnia 2022 11:10)
Zgody Wojewody nie ma prawdopodobnie dlatego że dokumentacja nie spełnia wymagań przewidzianych prawem.
WANDA NOWICKA - POSLANKA LEWICY (7 kwietnia 2022 11:08)
OTO MOJ SYN, OBRONCA DEMOKRACJI I PRAWORZADNOSCI W POLSCE, JAK JEGO MATKA. https://www.fronda.pl/a/syn-nowickiej-z-lewicy-rosja-chce-jedynie-zniszczyc-ukrainski-neonazizm,174129.html https://www.youtube.com/watch?v=Cn-XI0BDFPQ
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

remont  |   sobiecin  |   1maja  |   puszkina  |   chodniki  |   pytania  |   czat  |   prezydent  |   szelemej  |   mieszkancy  |   walbrzych  |   wtv  |   w24  |  

Tu powstaną mieszkania komunalne

Hala sportowa przy Chopina jak nowa

Sobięcin: remont Zachodniej i 1 Maja zakończy się w tym roku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij