Menu

Pokazy Projektów Personalnych w I LO

Uczniowie I LO prezentowali swoim kolegom własne projekty, tworzone na bazie ich zainteresowań i pasji. To część programu realizowanego w klasach z Maturą Międzynarodową.

Pokazy Projektów Personalnych w I LO
Tegoroczne projekty były bardzo zróżnicowane pod kątem zarówno tematów jak i samej formy. Wśród nich są projekty filmowe, animacje, projekty literackie, artykuły, eseje, projekty informatyczne, naukowe (z nauk ścisłych) oraz gry towarzyskie.
 
- Trzeba przyznać, że uczniowie klasy 2 pre-DP postawili bardzo wysoko poprzeczkę kolejnym rocznikom, bo prezentacje projektów były na najwyższym poziomie, zaś pomysłowość uczniów i stopień trudności samych projektów naprawdę imponujący - mówi wicedyrektor I LO Beata Urbaniak.
 
 
 
Projekty zostały przedstawione społeczności I LO. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie pracami uczniów planowane jest zorganizowanie jeszcze jednego pokazu, tym razem dla szerszej społeczności.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

I LO  |   uczniowie  |   matura  |   edukacja  |  

Szychta Szkolna na rozpoczęcie Barbórki

Dni Otwarte na Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa

Wałbrzyski program kosmiczny

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij