Menu

Utrudnienia w Boguszowie - od wtorku zamknięty będzie wiadukt

Od wtorku (12.04) zamknięty dla ruchu będzie wiadukt przy ul. Krakowskiej w Boguszowie Gorcach. Wiadukt będzie zamknięty na kllka tygodni, kierowców czekają objazdy. Inaczej będą też jeździć autobusy.
 
Utrudnienia w Boguszowie - od wtorku zamknięty będzie wiadukt
Ulica Krakowska w Boguszowie to alternatywa dla kierowców jadących na trasie Boguszów-Wałbrzych by mogli uniknąć serpentyn i remontowanego odcinka ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Niestety, wiadukt na Krakowskiej, z powodu remontu, zostanie zamknięty na kilka tygodni. Kierowców czekają objazdy przez ul. 1 Maja. 
 
Na wiadukcie ropoczęły sie już prace. Będzie nowa nawierzchnia, trwają prace przy konstrukcji wiaduktu. Wymienione zostaną  barierki, będzie też nowe oświetlenie. Koszt remontu to blisko miliona złotych.

- Postaramy się to zrobić w jak najkrótszym czasie, żeby zamknięcie było jak najkrótsze. Szacujemy, że nie powinno to trwać dłużej niż cztery tygodnie, ale musimy uwzględnić warunki atmosferyczne - wyjaśnia Jacek Madziara, kierownik budowy z Zakładu Budownictwa Mostowo-Drogowego.

Zmieni się też trasa autobusu nr 2..  Jak informuje Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu od 12 kwietnia zmianie ulegnie też rozkład jazdy oraz trasa przejazdu linii nr 2. Objazd wytyczony został ulicą Zachodnią, tym samym w czasie remontu nie będą obsługiwane przystanki położone na ul. Krakowskiej w Boguszowie - Gorcach. Najbliższe przystanki w rejonie Krakowskiego Osiedla wyznaczone zostały przy skrzyżowaniu ul. Zachodniej z ul. Wałbrzyską. Autobusy linii nr 2 odjeżdżające z ul. Karkonoskiej w kierunku Boguszowa – Gorc skierowane zostaną ulicami: Barbusse’a – Kresowa – Zachodnia do ul. Wałbrzyskiej, podobnie w drodze powrotnej tj. z Boguszowa – Gorc w kierunku Wałbrzycha objazd wytyczony został ul. Zachodnią, 1 Maja, Karkonoską do przystanku przy ul. Barbusse’a. Autobusy linii nr 2 nie będą zatrzymywać się na przystankach położonych na trasie objazdu.
 
 
 


adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Patola (12 kwietnia 2022 9:12)
I którędy wszyscy maja teraz dojeżdżać ? Jak wszystkie alternatywy są tak rozjeb*ne ? Ciekawe czy Sylwia będzie serpentynami pomykać
Ktoś (9 kwietnia 2022 21:49)
A co z kuźnicami? Jak mamy np na Gorce jechać?
XYZ (8 kwietnia 2022 20:11)
Remontowany wiadukt nie znajduje się przy ul. Karkonoskiej!!! Nie wprowadzajcie czytelników w błąd!!!
Mieszkaniec (8 kwietnia 2022 19:20)
Ul. Szybową trzeba naprawić , bo tam jest już tragedia...
Ala (8 kwietnia 2022 10:51)
A co z pieszymi
szok (8 kwietnia 2022 9:42)
a my do Boguszowa po dziurach

Dodaj komentarz

Boguszów  |   Gorce  |   remonty dróg  |  

Okradł swojego dziadka

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Legendy motoryzacji w doskonałej formie (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij