Menu

Remont na Nowym Mieście (FOTO)

Sprawdzamy postępy prac rewitalizacyjnych w dzielnicy Nowe Miasto. Remontowane są ul. Paderewskiego, Kubeckiego i Staszica a także Plac Powstańców Warszawy.

Remont na Nowym Mieście (FOTO)
foto: P.Tokarski
 
 
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20

Komentarze

Paweł (9 czerwca 2022 8:29)
Gruba przesada, ile to jeszcze potrwa?!? Wszystko rozwalone na raz i nic się nie dzieje. Codziennie coraz gorzej, nigdzie nie da się wjechać nie ryzykując uszkodzenia pojazdu. Brak zainteresowania organizacja choćby w miarę równych dojazdów tymczasowych. Pytam kto odpowiada za ten rozp....ol ???
Skorumpowany Wałbrzych (9 kwietnia 2022 22:02)
Obrzydliwy i ponury jest Wałbrzych. Mieszkać tutaj to jak za karę!
odczepcie,,,sie,,w,,,koncu,,,od,,,prezydenta,,supe (9 kwietnia 2022 15:04)
rr
Radny Langer wzburzony postawą prezydenta Szełemej (9 kwietnia 2022 14:49)
Sprawdzamy postępy prac rewitalizacyjnych w dzielnicy Nowe Miasto. Remontowane są ul. Paderewskiego, Kubeckiego i Staszica a także Plac Powstańców Warszawy same budowy nowe budynki nowe miejsca pracy nowe hale hotele w budowie itd dosyć k***a tego ja się gdzie są nówki kościóły Na terenie po byłym centrum ogrodniczym powstaje nowoczesne osiedle. Będą to trzypiętrowe podpiwniczone budynki. Osiedle jest zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Mieszkania będą miały od 36 do 75 m². Ma powstać infrastruktura drogowa i miejscami parkingowymi oraz plac zabaw dla dzieci.
NYNYMAM,,, (8 kwietnia 2022 22:10)
,, może za 5 lat ,,, skończą,,,

Dodaj komentarz

Nowe Miasto  |   remont  |   rewitalizacja  |   drogi  |   Paderewskiego  |   Staszica  |  

Nowe Miasto: Burzą trybuny na stadionie

Zmienią lokal użytkowy w mieszkanie

Boczne drogi i chodniki to dramat (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij