Menu

Remont na Nowym Mieście (FOTO)

Sprawdzamy postępy prac rewitalizacyjnych w dzielnicy Nowe Miasto. Remontowane są ul. Paderewskiego, Kubeckiego i Staszica a także Plac Powstańców Warszawy.

Remont na Nowym Mieście (FOTO)
foto: P.Tokarski
 
 
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20

Komentarze

Paweł (9 czerwca 2022 8:29)
Gruba przesada, ile to jeszcze potrwa?!? Wszystko rozwalone na raz i nic się nie dzieje. Codziennie coraz gorzej, nigdzie nie da się wjechać nie ryzykując uszkodzenia pojazdu. Brak zainteresowania organizacja choćby w miarę równych dojazdów tymczasowych. Pytam kto odpowiada za ten rozp....ol ???
Skorumpowany Wałbrzych (9 kwietnia 2022 22:02)
Obrzydliwy i ponury jest Wałbrzych. Mieszkać tutaj to jak za karę!
odczepcie,,,sie,,w,,,koncu,,,od,,,prezydenta,,supe (9 kwietnia 2022 15:04)
rr
Radny Langer wzburzony postawą prezydenta Szełemej (9 kwietnia 2022 14:49)
Sprawdzamy postępy prac rewitalizacyjnych w dzielnicy Nowe Miasto. Remontowane są ul. Paderewskiego, Kubeckiego i Staszica a także Plac Powstańców Warszawy same budowy nowe budynki nowe miejsca pracy nowe hale hotele w budowie itd dosyć k***a tego ja się gdzie są nówki kościóły Na terenie po byłym centrum ogrodniczym powstaje nowoczesne osiedle. Będą to trzypiętrowe podpiwniczone budynki. Osiedle jest zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Mieszkania będą miały od 36 do 75 m². Ma powstać infrastruktura drogowa i miejscami parkingowymi oraz plac zabaw dla dzieci.
NYNYMAM,,, (8 kwietnia 2022 22:10)
,, może za 5 lat ,,, skończą,,,

Dodaj komentarz

Nowe Miasto  |   remont  |   rewitalizacja  |   drogi  |   Paderewskiego  |   Staszica  |  

Rusza budowa małej obwodnicy Świebodzic. Koszt to 11 mln zł.

Jest ślisko. Na wałbrzyskich drogach pokazały się piaskarki

Drugie życie obiektów pokopalnianych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij