Menu

Objazd przez ul. Zachodnią - tylko dla terenówek? (FOTO)

Od wtorku 12 kwietnia zamknięty zostanie wiadukt na ul. Krakowskiej w Boguszowie-Gorcach. Jego remont może potrwać kilka tygodni i w tym czasie kierowcy zmuszeni będą szukać objazdów. Najkrótszy to przejazd serpentynami i ul. Zachodnią w Wałbrzychu. Niestety ta droga nie wygląda najlepiej, bo także jest w trakcie remontu. Przejazd tylko dla odważnych, lub właścicieli samochodów terenowych.

Objazd przez ul. Zachodnią - tylko dla terenówek? (FOTO)
Więcej na temat remontu wiaduktu, utrudnień drogowych i zmiany tras autobusów przeczytacie TUTAJ.
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14

Komentarze

kazek (31 maja 2022 8:15)
To samo czeka już niebawem Jabłów i Strugę, droga zaczyna się sypać bo jakiś idiota dał pozwolenie na przejazd samochodów do 16T.
piotr (31 maja 2022 8:08)
Remonty robią tylko pod urzędami tak jest w Wałbrzychu jak i w Boguszowie Gorcach. Przejazd przez sobięcin to jakaś masakra, tak samo wygląda jazda przez Boguszów jak i Gorce. Jeden buduje wieże widokowe ,fontanny a burmistrz Boguszowa to chyba nie wychyla nosa poza urząd i nie widzi jaki jest stan dróg a jest fatalny.
Walek (13 kwietnia 2022 13:54)
Walbrzych nigdy nie mial drog ani dobrego gospodarza.
kot (11 kwietnia 2022 9:55)
najważniejsze to skoordynować remonty, żeby były w jednym czasie :(((. Boguszów chyba chce się odciąć od reszty świata
magda (10 kwietnia 2022 16:57)
Często jestem zmuszona jechać tą drogą. KATASTROFA. Rozgrzebanie wszystkiego w tym mieście ,to znak rozpoznawczy Romana. Ważne ,że jest medialny. 14 milionów na renowację parku Sybiraków na piaskowej Górze ,to na pewno najważniejsza inwestycja,która doda sławy. Sobięcin? Po co marginesowi społecznemu drogi...
Pani (10 kwietnia 2022 6:52)
Codziennie muszę jeździć tamtędy kilka razy dziennie… porażka , jeżeli przyjdzie mi naprawiać auto przez te dziury to napewno miasto za to zapłaci
Jabol (9 kwietnia 2022 21:47)
Obrazki jak z Ukrainy.... Po goscinnej wyprawie Putina... A tutaj zaskoczenie, tylko Szelemenko...
Tomasz (9 kwietnia 2022 19:17)
Co dalej z drogą 367 Boguszów Gorce - Borówno to jest jakieś szaleństwo dziura na dziurze dla czego Urzędnicy nie naciskają DSDiK aby natychmiast był przeprowadzony generalny remont nawierzchni. Właściciel czyli DSDiK powinien być bombardowany pismami.
Do ruskiego trolla (9 kwietnia 2022 15:23)
Cytuję użytkownika: MiloN
Najważniejsze, że w Ukrainę wciąż pakujemy pieniądze. Co tam drogi, prawda? :)
Pokaż mi choć jedną złotówkę, którą wałbrzyski ratusz wydał na uchodźców.To rząd wydaje.A taki Szełemej tylko twarz wystawia do zdjęcia żeby takie przygłupy jak ty wierzyły w dobroć cara.Nawiasem, gdyby ci odłamek urwał nogę i 3 ruskich zbirów przeleciało ci żonę, to byś inaczej śpiewał pajacu.
MiloN (9 kwietnia 2022 14:05)
Najważniejsze, że w Ukrainę wciąż pakujemy pieniądze. Co tam drogi, prawda? :)
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Sobięcin  |   remont  |   zachodnia  |   boguszów gorce  |   krakowska  |   wiadukt  |   objazd  |  

Kiedy skończy się remont ul. 1 Maja i Zachodniej?

Uczniowie z Sobięcina będą mieli nową salę gimnastyczną

Okradł swojego dziadka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij