Menu

Budowa obwodnicy: Będą większe zmiany organizacji ruchu (FOTO)

Wykonawca obdownicy Wałbrzycha zamieścił kolejne zdjęcia z postepu prac. Jest też zapowiedź większych zmian w organizacji ruchu

Budowa obwodnicy: Będą większe zmiany organizacji ruchu (FOTO)

- Tym razem zmiany organizacji ruchu będą większe (coś otworzymy, coś zamkniemy), ale o tym na napiszemy na początku przyszłego tygodnia. - informuje firma Budimex

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

E (20 kwietnia 2022 8:35)
A z ul.Chrobrego kiedy macie zamiar zrobić dwukierunkową? Przecież parodia jest dla mieszkańców objazd przez 2dzielnice żeby wrócić do domu!! Tacy mądrzy a z początku Chrobrego dojedzie spowrotem na pl.grunwaldzki!?! To tylko do TV się nadaje to może porządek zrobia.. a Wałbrzych znów będzie znany..złoty pociąg-zlote udupienie mieszkańców!!
Zenek (11 kwietnia 2022 10:22)
Po co komu ta obowodnica? Mieszkancy walbrzych caly czas czekaja na wprowadzenie obowiazkowych szczepionek a prezydent zajmuje sie mniej waznymi sprawami.
CAR MIKOLAJ I ROMANOW (9 kwietnia 2022 11:56)
„Znam tylko dwa typy Polaków: tych, którzy się zbuntowali przeciwko mnie, i tych którzy pozostali mi wierni – jednych nienawidzę, drugimi gardzę.”
JAK KUPIC SUKE? I WYROK? (9 kwietnia 2022 9:13)
Cytuję użytkownika: JAK KUPIC I WYTRESOWAC PSA?
CHYBA W 2012 ROKU: Donald Tusk otrzymał nagrodę 50 tys. franków od spółki joint-venture Axela Springera, za „aktywność międzynarodową” jako „wielki europejski mąż stanu”. W uroczystości wzięli udział czołowi politycy Putina w Niemczech, m. in. Martin Schulz i Gerhard Schröder. PRZYPOMNE AXEL SPRINGER TO WLASCICIEL W POLSCE MEDIOW TAKICH JAK ONET.PL I NEWSWEEK TOMASZA LISA. PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE? CZY JESZCZE NIE? CO ZA RUDY ZDRADZIECKI, SKORUMPOWANY, SPRZEDAJNY RYJ.
BYLA PREZES SADU NAJWYZSZEGO GERSDORF, PO ZAKONCZENIU KADENCJI, NICZYM MONSTRUM W CYRKU ODBYLA OBJAZD PO KRAJACH EU W TYM NIEMCZECH, HOLANDII I HISZPANII, GDZIE ODBIERALA NAGRODY PIENIEZNE ZA WALKE O DEMOKRACJE!! A PO-JEBY DALEJ ZDZIWIONE, ZE TU KTOS SIE TROSZCZY O ICH LOS? O ICH PRAWORZADNOSC I DEMOKRACJE? PRZECIEZ GDY TRZEBA BYLO TO GERSDORF ZE SWIECZKA BRONILA KONSTYTUCJI, GDY PO-JEBY PRZEGRALY POTYCZKE NA TLE KONSTYTUCJI, TO SIE WYRZYGALI NA KONSTYTUCJE I GERSDORF POZNIEJ W UCHWALE 3 IZB NIBY UZNALA WYZSZOSC PRAWA UE NAD KONSTYTUCJA. A POZNIEJ ODBIERALA NAGRODY JAK MONSTRUM CYRKOWE JEZDZAC PO EUROPIE. BUEHEHEHEHEHE. PO-JEBY DALEJ ZDZIWIONE? CZY JUZ NIE? KLEPKI W MOZGU ZACZELY DZIALAC, JAKIS RUCH TAM SIE ZACZAL? WATPIE, ALE JESTEM CIERPLIWY.
JAK KUPIC I WYTRESOWAC PSA? (9 kwietnia 2022 9:08)
CHYBA W 2012 ROKU: Donald Tusk otrzymał nagrodę 50 tys. franków od spółki joint-venture Axela Springera, za „aktywność międzynarodową” jako „wielki europejski mąż stanu”. W uroczystości wzięli udział czołowi politycy Putina w Niemczech, m. in. Martin Schulz i Gerhard Schröder. PRZYPOMNE AXEL SPRINGER TO WLASCICIEL W POLSCE MEDIOW TAKICH JAK ONET.PL I NEWSWEEK TOMASZA LISA. PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE? CZY JESZCZE NIE? CO ZA RUDY ZDRADZIECKI, SKORUMPOWANY, SPRZEDAJNY RYJ.
poko (9 kwietnia 2022 0:11)
POdobno jeszcze 5 lat i JUŻ będzie. Swoja drogą Policja jest cierpliwa, szefów powinni wezwać na odcięty komisariat i przepytać o POwody tego burdelu
gohciu (8 kwietnia 2022 23:44)
I co teraz C/ret-tino, "drPOdMurek" objawi?. Zima. wojna na UKR-ainie, ceny gazu i "green deal", Lisia Sztolnia, brak etatu w "Śpitalu"...Nooo wykończyły go, błazna. Nowy - nieprzekraczalny - termin oddania "je-w-rej-opejki" tooo. Ogłaszam konkurs!.:))).
Roman 500 000 (8 kwietnia 2022 19:30)
Cytuję użytkownika: pucek
Ta obwodnica zamiast Europejka powinna nazywać się Ślimok
Stulejka. Europejką ją nazywa wyłącznie Szełemej i kilku urzędasów pod przymusem, bo taką nazwę sam wymyślił.
Jacek (8 kwietnia 2022 18:22)
Ekranowkę zaprojektowała firma Trakt za dwie bańki a papiery klepnął w 2012 roku ówczesny wojewoda Dolnośląski.
Icek (8 kwietnia 2022 16:44)
Cytuję użytkownika: pucek
Ta obwodnica zamiast Europejka powinna nazywać się Ślimok
Ze swoim zdezelowanym/pewnie jeszcze kradzionym/ rowerem i tak tam nie wjedziesz! Prawdziwy kierowca poczeka.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

budimex  |   obwodnica  |   walbrzycha  |   postep  |   prac  |   zdjecia  |   walbrzycha  |   walbrzychu  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wiadomosci  |   news  |  

Obwodnica z lotu ptaka (FOTO)

Część pozwoleń już jest. Czekamy na otwarcie obwodnicy

Wysockiego będzie otwarta za dwa tygodnie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij