Menu

Walczą o budowę boiska w Golińsku

Golińsk walczy o budowę boiska - jest szansa na dofinansowanie z Funduszu Toyoty. Dofinansowanie może wynieść 20 tys.zł.

 
 
 
Walczą o budowę boiska w Golińsku
Projekt budowy boiska złożyło Koło Gospodyń Wiejskich w Golińsku, a dofinansowanie 
z „Funduszu Toyoty – Dobre Pomysły Zmieniają Nasz Świat” może wynieść 20 tys. zł.

Teren gdzie może powstać boisko to blisko 0.1 hektara. Obszar jest częściowo
zagospodarowany, jest na nim rampa do jazdy na  rolkach i deskorolkach. Projekt zakłada budowę boiska o wymiarach 9m x 16m, Wyposażone zostanie w trybunę (15 miejsc). Kupione mają zostać również przenośne bramki i zastaw do siatkówki plażowej.

Dziś rozpoczyna się głosowanie na projekty. Głosować można do 24.04.2022 do północy. (głosować mozna TUTAJ)
 
 
 
Każdy oddany głos oznacza jeden punkt przyznany projektowi. Głosować mogą osoby pełnoletnie. By wyrównać szanse mniejszych i większych gmin do punktacji zaliczonych jest maksymalnie pierwszych 500 głosów oddanych na każdy projekt. Na podstawie punktacji ze wszystkich etapów konkursu ogłoszonych zostanie finalnie 6 projektów z aglomeracji wałbrzyskiej, które otrzymają granty z Funduszu Toyoty.opr. kat
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Dni Mieroszowa

Wypadek w Kowalowej. Jedna osoba trafił do szpitala

Gminne Biegi Przełajowe w Mieroszowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij