Menu

Zmiany w kursowaniu autobusów

Od czwartku czekają nas zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w Wałbrzychu. Zmieni się też organizacja ruchu na ulicach Kolejowej, Chrobrego i Wysockiego. 
Zmiany w kursowaniu autobusów
Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w nocy ze środy na czwartek w związku z kolejnymi etapami prac przy budowie Zachodniej Obwodnicy Wałbrzycha. Od czwartku zmianie ulegną także kursy autobusów miejskich. 

1. Linia 5 i 10, w związku z otwarciem dla ruchu autobusów skrzyżowania ul. Wysockiego z ul. Sikorskiego i Kolejową linie 50 i 51 zastąpi linia 5, do pierwotnego układu trasy powróci również linia 10.
 
2. Przeniesienie przystanku Chrobrego – Plac Grunwaldzki, z powodu zamknięcia ulicy Chrobrego perony przystankowe dla linii: A, C, 2, 11, 12, 15 odjeżdżających w kierunku Starego Zdroju przeniesione zostaną na ul. Kolejową na wysokości skrzyżowania z ul. Wysockiego.
 
 
 
3. Otwarcie ul. Nowy Świat, linie komunikacyjne C, 2, 15 powrócą do kursowania ulicami: Nowy Świat, Pługa, Zajączka, Limanowskiego do Placu Solidarności, tym samym nie będą obsługiwać przystanku przy ul. Sikorskiego.

Zmiany w organizacji ruchu w centrum Wałbrzycha - czytaj TUTAJ


opr. adm 
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Walbrzyszanka (20 kwietnia 2022 8:31)
A z ul.Chrobrego kiedy macie zamiar zrobić dwukierunkową? Przecież parodia jest dla mieszkańców objazd przez 2dzielnice żeby wrócić do domu!! Tacy mądrzy a z początku Chrobrego dojedzie spowrotem na pl.grunwaldzki!?! To tylko do TV się nadaje to może porządek zrobia.. a Wałbrzych znów będzie znany..złoty pociąg-zlote udupienie mieszkańców!!
specnaz (13 kwietnia 2022 22:28)
Serce rosnie

Dodaj komentarz

Fajnie wygląda... szczególnie z góry

Znika ''jedynka'' Spore zmiany w komunikacji od nowego roku

Ostatnie prace na obwodnicy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij