Menu

Transport darów i świąteczna kartka

Kolejny transport darów dla Ukrainy wyruszył z Wałbrzycha, w sumie 33 palety potrzebnych rzeczy. Na Placu Magistrackim przygotowywano z kolei świąteczną kartkę. 
 

  

Transport darów i świąteczna kartka

Z Wałbrzycha wyruszył transport potrzebnych rzeczy dla Ukrainy. Trafi do Agencji Rezerw Materiałowych, a stamtąd pojedzie dalej. W sumie to 33 palety najbardziej potrzebnych rzeczy.Z kolei na Placu Magistrackim we wtorek przygotowano świąteczne stoisko. Uczniowie Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu wraz z mieszkańcami i  członkami społeczności ukraińskiej przygotowali wypieki i ozdoby świąteczne. Można było też wpisać życzenia na wspólną kartkę świąteczną.opr. adm
foto: FB
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

analityk medyczny (13 kwietnia 2022 23:30)
https://www.popularne.pl/krwawa-niedziela-w-wolyniu/?utm_source=share&fbclid=IwAR2fWPjlB9mg4CPoMtgIwTMZSBrRmmjROGdd2p4_m8fXkih9rOnu2enlGvM
Jop twoja mać, ale sie narobiło. (13 kwietnia 2022 13:27)
Cytuję użytkownika: Jop twoja mać, ale sie narobiło.
Hej najgłupsza opozycjo na świecie. Jak to jest, że Zeleński przyjmuje w Kijowie dyktatorów Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudę, którzy "spiskują" z sojusznikami Putina, a nie chce widzieć prezydenta "praworządnych i demokratycznych" Niemiec? Sikorski dalej czeka na pozwolenie na wyjazd od Ursuli?
Pamiętacie jak się śmiali z Kaczyńskiego i Morawieckiego, że pojechali do Kijowa? Dzisiaj śmieją się z prezydenta Niemiec, prezydenta Francji, co tylko dzwoni do Putina i wciąż nie uznaje ludobójstwa, bo Ukraina i Rosja to bracia. Śmieją się tez z premiera Austrii za wyjazd do Moskwy. Dzisiaj się ustawia kolejka bohaterów do Kijowa, żeby ogrzać się przy Zeleńskim, ale tylko dlatego, że Putin wycofał się spod Kijowa. To i bohatery się znalazły, a tak się śmiali z Kaczora i Morawieckiego. Ale się porobiło. Ciekawe jak Tusk przeżył to, że prezydent Niemiec nie został wpuszczony do Kijowa. Jak on to przeżyje? Zauważyliście, że szuka nowego pana po Merkel? Łasi się do ruchającego babkę Macrona.
Jop twoja mać, ale sie narobiło. (13 kwietnia 2022 13:21)
Hej najgłupsza opozycjo na świecie. Jak to jest, że Zeleński przyjmuje w Kijowie dyktatorów Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudę, którzy "spiskują" z sojusznikami Putina, a nie chce widzieć prezydenta "praworządnych i demokratycznych" Niemiec? Sikorski dalej czeka na pozwolenie na wyjazd od Ursuli?

Dodaj komentarz

4,5 mln zł. na aktywizację zawodową imigrantów z Ukrainy

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Transport darów do Borysławia prawie gotowy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij