Menu

Głuszycka Majówka

Występy zespołów muzycznych, pokazy karate, zabawy na karuzeli i animacje dla dzieci to tylko niektóre atrakcje przygotowane na Głuszycką Majówkę. Zapraszamy w świąteczne popołudnie 3 maja od godz. 15.30 na boisko  przy ul. Dolnej 2 w Głuszycy. 
 
Głuszycka Majówka
Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczną występy Chóru Seniorów Renoma i Głuszyckiej Orkiestry Dętej, które zaprezentują się w repertuarze patriotycznym. Swoje utwory muzyczne zagra także zespół Paranoja. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci czekać będą animatorzy i zabawy na dmuchańcach oraz ulubione piknikowe przysmaki:  popcorn, wata cukrowa czy sorbety.

Swoje umiejętności pokaże przybyłym Only Fighting Głuszyca Karate Kyokushin MMA K-1. Na koniec do wspólnej zabawie i do tańca porwie wszystkich DJ Sebastian. 
 
 
Do radosnego świętowania w dniu 3 maja zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   majówka  |  

Powrót głuszyckiej Ligi Lekkoatletcznej Szkół Podstawowych

Powrót Święta Włókiennika

Głuszycki Tydzień Bibliotek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij