Menu

Gość Dnia - Marek Dyduch

- Antoni Macierewicz chachmęci w kwestii katastrofy smoleńskiej i miesza ludziom w głowach - twierdzi Marek Dyduch, poseł Nowej Lewicy z okręgu wałbrzyskiego. - Zamachu nie było. Uznaję raport komisji Jerzego Millera - mówi.

Gość Dnia - Marek Dyduch

Komentarze

Goldmann,, (12 maja 2022 21:19)
,,,chyba odwiedzil pomnik ruskiego mordercy,,,,,
Marlena (16 kwietnia 2022 17:26)
Wstyd żeby portal Wałbrzych24.com pokazywał tego Komucha i to tuż przed świętami . Dyduch czas odejść w niebyt . Jak widzę tego Komucha to od razu przypomina mi się jego partia PZPR i chce mi się rzy....... ć.
gohciu (14 kwietnia 2022 17:06)
A jednak c/i)u%l#e usunęli mój wpis. A napisałem to co w większości "ocalałych" komentarzy.
Polus (14 kwietnia 2022 12:54)
Komunista zawsze bedzie komunistom dyduch vzas odejsc
Ja (13 kwietnia 2022 23:27)
Dyduch sługus moskwy komuch i tyle
Greg (13 kwietnia 2022 23:09)
Tym typom jakby Antek pokazał nagranie z wybuchem z CCTV to by powiedzieli ze bredzi więc co on może ciekawego powiedzieć? Tak czy inaczej samolot spadający z 7 m nad ziemią rozpada się na 50vtys kawałków.....bo skrzydłem za haczyk o czubek brzozy o śr 30cm. No cóż tu powiedzieć o tych co w tą wersję wierzą..
koko (13 kwietnia 2022 21:54)
TOWARZYSZU DYDUCH TO WY CHACHMĘCILIŚCIE PRZEZ CAŁY PRL, NAWET CHCIELIŚCIE WPISAĆ DO KONSTYTUCJI WIECZNĄ PRZYJAŹŃ Z ZSRR.
Marcin (13 kwietnia 2022 21:26)
Skąd bierze się tyle nienawiści u autorów wpisów?. Ciekaw jestem ilu z nich w niedzielę pójdzie do Kościoła i będzie świętować Wielkanoc. Fałsz i obłuda, to główna cecha osobowości Polaka-Katolika.
Goldmann,, (13 kwietnia 2022 21:17)
,,chyba był pod pomnikiem ruskiego mordercy na Gaju,,,
Jacek (13 kwietnia 2022 21:07)
Nie ufam Dyduchwi. Komuniści przez długie lata tuszowali zbrodnie Rosjan na Polach w Katyniu. Dziś 82 rocznica tej zbrodni o której ten portal nawet nie wspomniał, zamiast tego zaserwował wywiad z komunistą Markiem Dyduchwi.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gość dnia  |   marek dyduch  |   antoni macierewicz  |   pis  |   nowa lewica  |  

Samorządowcy podpisali porozumienie

Branża fitness wspiera Zespół Szkół nr 7

I Wałbrzyski Marsz Niepodległości (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij