Menu

Spotkanie wielkanocne w RWS Biały Kamień

W siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień odbyło się spotkanie wielkanocne. Odznaczono przyjaciół dzielnicy. Złote Serce otrzymali prezes Aqua Zdroju, Waldemar Kujawa i jego pracownicy. 

Spotkanie wielkanocne w RWS Biały Kamień
- Jest tradycją, że w RWS Biały Kamień, Konradów są organizowane święta. Święta Wielkanocne przynoszą tę radość, że Pan Jezus zmartwychwstał. Smutno jest przezywać to, co dzieje się na Ukrainie. Zasiedliśmy przy stole z intencją, by zakończyła się ta wojna. Życzyłbym sobie, by rodziny ukraińskie usiadły wraz z dziećmi do stołu. Może ten czas przyjdzie i tego im życzę. Dzisiaj spotkaliśmy się z naszymi mieszkańcami, które od lat wspierają naszą Radę. To są paczki żywnościowe, Mikołaj, wyprawka szkolna, śniadanie wielkanocne, wakacje w mieście. Pani Beata Karzyńska otrzymała Brylantowe Serce, Pan Jerzy Gibała również. Przyjechał i bezinteresownie kupił zeszyty, piórniki i buty. Zostały one przekazane. To są właśnie tacy wspaniali ludzie. Pan Waldemar Kujawa wraz z pracownikami otrzymali złote serce, bo zasługują na to. Jak przychodzą wakacje, to jest zapewniony basen za darmo. Dzieci mogą w piłkę pograć. Przez dwa miesiące dla dzieci każdy dzień jest słoneczny.  - mówi radny rady miejskiej, Ryszard Nowak. 
 
Ewa Baryga-Dymarska otrzymała dyplom przyjaciela dzielnicy. 
 
 
- Przywiozła dużą, pełną siatkę dobrych jakościowo konserw. Przekazaliśmy to dalej. Mógłbym co chwilę wymieniać jakąś osobę. Lista by była długa. Wszystkim dziękuje. Naszym mieszkańcom pragnę złożyć najpiękniejsze życzenia z myślą i pomocą dla osób słabszych, dla osób z Ukrainy, dzieci i ich rodzin. Tam jest po prostu smutek. - mówi radny rady miejskiej, Ryszard Nowak. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19

Komentarze

OooooO (17 kwietnia 2022 18:28)
Aż dziw że nie przyszły znane festyniarki na darmową wyżerkę.
Olga (15 kwietnia 2022 23:29)
Zdrowych i wesołych świąt mimo wszystko życzę wszystkim komentującym.
gohciu (14 kwietnia 2022 22:25)
Niech szałamaja zakryje tę swoją mordę i cztery litery. Nie tylko w autobusie. I nie wp*****a sie z ry/-j=em na każda imprę.
Hahaha (14 kwietnia 2022 11:38)
Cytuję użytkownika: Wesołych świont
Cicha noc święta noc aniołowie pastuszkowie lililililaj małe dziecionteczko
Tą kolędę śpiewa się na tylko w wigilię i Boże Narodzenie matołku.
Boguszów (14 kwietnia 2022 8:25)
Kujawa to powinien dostać kopa w du**.
Iveta (14 kwietnia 2022 6:38)
Jak zwykle elita ???? śniadanie wielkanocne powinno być dla dzieci że świetlicy, ich rodzin i ludzi potrzebujacych a tu tylko do koryta i telewizji????????
Heniutek (14 kwietnia 2022 6:03)
Sam car bez maseczki. A w autobusach co chwile molestuje o zakładanie.
Ludwik Pończocha (13 kwietnia 2022 22:44)
Cytuję użytkownika: Pati
Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych życzę wszystkim ,zdrowych i wesołych świąt. Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.
Pani chyba nie zna Jasia kibica Górnika który dogadza każdemu pod płotem na wszystkich meczach
Pati (13 kwietnia 2022 22:00)
Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych życzę wszystkim ,zdrowych i wesołych świąt. Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.
Jerzy (13 kwietnia 2022 21:33)
CO mają Żydzi do tej uroczystości jesteś idiotą nie douczonym . Masz problem o osobowością proponuję leczenie
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

radny  |   rws  |   nowak  |   ryszard  |   wielkanoc  |   swieta  |   pomoc  |   paczki  |   aqua  |   zdroj  |   kujawa  |   prezes  |   serce  |   zlote  |   podziekowania  |  

Jesień w mojej dzielnicy - finał konkursu plastycznego

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w RWS Biały Kamień

Festyn z wyjątkowymi pojazdami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij