Menu

Dewastacja z miłością i amfetaminą w tle

40-letni wałbrzyszanin groził innemu mężczyźnie i zdewastował drzwi jego mieszkania. Nie była to pierwsza tego typu sytuacja z jego udziałem. Poszło o partnerkę.

Dewastacja z miłością i amfetaminą w tle

Mężczyzna był  skonfliktowany z pokrzywdzonym od dłuższego czasu. Wtargnął do jego mieszkania na Poniatowie i zniszczył drzwi wejściowe, a przy tym cały czas groził 39-latkowi pozbawieniem życia. Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę.

 

 

Okazało się, że już wcześniej podejrzany naruszył mir domowy oraz nietykalność cielesną 39-latka, a także groził mu, za co został skazany przez sąd. Miał również zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonym.

Dodatkowo przy 40-latku funkcjonariusze znaleźli amfetaminę. W całej sprawie chodziło o - niezakończony jak się okazało - spór o partnerkę.

Teraz 40-latek kolejny raz odpowie za kierowanie gróźb karalnych i tym razem za zniszczenie mienia. Podejrzanemu grozi 5 lat więzienia. Mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Komentarze

Hahaha i Hahaha (15 kwietnia 2022 12:40)
5 lat za drzwi warte 150 zł.A sławek zegarmistrz z PO za 7 000 000zł przebywa zwolniony za kaucją na wolności.Kary adekwatne do czynów.
wódz grzmiace gacie (15 kwietnia 2022 12:21)
Cytuję użytkownika: Poi
Cytuję użytkownika: Janusz
A co tu mozna komentować katolik
Katolik i wyborca pis-u
Katolik, wyborca pisu i antywywrotowiec
Poi (15 kwietnia 2022 9:37)
Cytuję użytkownika: Janusz
A co tu mozna komentować katolik
Katolik i wyborca pis-u
Janusz (15 kwietnia 2022 9:10)
A co tu mozna komentować katolik

Dodaj komentarz

milosc  |   partnerka  |   dewastacja  |   pobicie  |   policja  |   112  |   997  |   interwencja  |   patrol  |   drzwi  |   walbrzych  |   w24  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij