Menu

Zagłosuj na bibliotekę w plebiscycie ''Modernizacja Roku''

Filia nr 1 z oddziałem dziecięcym Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej „Biblioteki pod Atlantami” bierze udział w plebiscycie "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Internauci mogą głosować na swoich faworytów i wygrać wycieczkę po nominowanych obiektach.

Zagłosuj na bibliotekę w plebiscycie ''Modernizacja Roku''

O nagrodach w plebiscycie zadecyduje komisja konkursowa ale do wspólnej zabawy zaproszeni są wszyscy chętni do wspierania obiektów w swoim mieście. Głosowanie internautów to okazja by zmobilizować lokalną społeczność do działania a tym samym wypromować uczestników plebiscytu.

Głos na Filię nr 1 Biblioteki pod Atlantami można oddać TUTAJ. Głosować można raz na dobę, więc warto zaglądać na tę stronę częściej i wspierać wałbrzyską instytucję. Na głosujących czekają nagrody - 3 zaproszenia dla dwóch osób na Galę na Zamku Królewskim w Warszawie, dwudniowy wyjazd na wizytacje obiektów z Jury Konkursu (nocleg, przejazd, wyżywienie) oraz katalog pokonkursowy

---

Oficjalne otwarcie filii nastąpiło 30 sierpnia 2021 r. Wcześniej biblioteka funkcjonowała jako dwie odrębne filie przy ul. Piłsudskiego 72 i 90. Były to stosunkowo niewielkie pomieszczenia, nie spełniające wymogów nowoczesnej biblioteki. Służyły jedynie jako wypożyczalnie, bez możliwości organizowania wydarzeń kulturalno-edukacyjnych, na które mocno stawia Biblioteka pod Atlantami.

 

 

W wyniku realizacji projektu nowa Filia nr 1 z oddziałem dziecięcym funkcjonuje w jednym obiekcie o powierzchni użytkowej 357,24 m2 , łącząc w sobie oddział dla dorosłych i oddział dla dzieci. W nowej filii znalazło się miejsce dla stanowisk komputerowych, wygodnej czytelni a także przestrzeni do prowadzenia wspomnianych wcześniej zajęć.

czytaj więcej:

Nowoczesna biblioteka w dzielnicy Nowe Miasto - kliknij tutaj

opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Likwidują filię biblioteki na Gliniku

Mnóstwo atrakcji z okazji Roku Księżnej Daisy w Wałbrzychu

Ballady i Romanse w piątce najlepszych spektakli w Polsce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij