Menu

Gość Dnia - ks. Mariusz Kiślak

- Pytanie "gdzie jest Bóg?" zadawano także podczas II wojny światowej. Odpowiedź jest w przykazaniu "Nie zabijaj!" - mówi ks. Mariusz Kiślak, proboszcz parafii prawosławnej pw. Wszystkich Świętych w Wałbrzychu, w rozmowie o okrucieństwach Rosjan w Ukrainie.

Gość Dnia - ks. Mariusz Kiślak

Zdjęcie 1

Komentarze

Natura (8 maja 2022 8:18)
"To ziemia Boga- niewiarygodne piękno, siła i majestat. Głównym celem badania świata zewnętrznego powinno być odkrywanie, poznawanie logicznego porządku narzuconego przez Naturę, oraz podporządkowanie się jej" Człowiek wszystko zmienia, tworzy sztuczny świat odmienny od naturalnego. Bóg się nie odwraca a ubolewa co robimy z tym jego dziełem. Dał wolną wolę z której , kiedy przyjdzie czas będziemy musieli się rozliczyć. Poprzez życie oddajemy cześć Bogu a nie przez przyspieszoną śmierć. Człowiek nie potrafi zadbać o to co otrzymał- na tacy- i to za darmo.
Enter (30 kwietnia 2022 19:16)
Gdy niemieccy hitlerowcy gazowali ludzi w komorach gazowych podczas IIwojny światowej bóg patrzył w inną stronę.To samo robił bóg gdy czerwonoarmiści strzałem w tył głowy wymordowali 23 000 wziętych do niewoli Polskich Oficerów w Katyniu.Nie inaczej zachowuje się bóg na Ukrainie gdzie mordują i gwałcą kobiety i dzieci.Gdytak się dzieje bóg zawsze patrzy w inną stronę.
POPrawność (28 kwietnia 2022 11:48)
Cytuję użytkownika: akm
Popa z okazji Wielkanocy zaproszono a innych duchownych chrześcijańskich nie, gzie ja zyję?
Zauważ GDZIE zaproszono.
akm (24 kwietnia 2022 21:28)
Popa z okazji Wielkanocy zaproszono a innych duchownych chrześcijańskich nie, gzie ja zyję?

Dodaj komentarz

Ukraina  |   Rosja  |   wojna  |   prawosławie  |  

4,5 mln zł. na aktywizację zawodową imigrantów z Ukrainy

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Transport darów do Borysławia prawie gotowy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij