Menu

Postęp prac na budowie Obwodnicy Wałbrzycha (FOTO)

Zobacz jak wygląda postęp prac na budowie Obwodnicy Wałbrzycha. Skupilismy się na okolicy Placu Grunwaldzkiego.

Postęp prac na budowie Obwodnicy Wałbrzycha (FOTO)
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Franek (19 kwietnia 2022 18:42)
Masakra! Jestem w Wałbrzychu średnio co 4 miesiące i widzę jak postępują prace przy obwodnicy. Otóż postępy w praqcach według mojej opinii wyglądają bardzo marnie. Jest bardzo dużo rozpoczętych robót które stoją w miejscu. O bocznych ulicach nawet nie wspomnę ,dziura na dziurze aż płakać się chce. Brak organizacji w pracach na poszczególnych odcinkach pracy. Myślę że długo jeszcze Wałbrzych będzie się borykał z trudnościami polegającymi na przejechaniu przez miasto.
poko (18 kwietnia 2022 11:54)
Tak się zastanawiam - KTO kasuje kary umowne? Może to wyjaśniłoby, PO części, "POstęp" robót Jakiś zysk z ślamazarnego tempa prac MUSI być.
kot (18 kwietnia 2022 11:31)
te zdjęcia są nieostre czy wzrok mi się popsuł
Iron (18 kwietnia 2022 10:41)
Przykro jest komentować ten pseudo postęp robót. Brak właściwej koncepcji wykonywania prac. Słabe zaangażowanie sił i środków skutkuje tym czego doświadczamy - potężnych opóźnień. Do tego dochodzą nie umotywowane przestoje w czasie dobrej pogody. Oby tylko wykonawca nie opuścił placu budowy przed zakończeniem prac. Takie zdarzenie miało miejsce między Polkowicami a Lubinem przy budowie S3 gdy włoski wykonawca porzucił teren inwestycji co skutkowało około trzema latami opóźnienia. Oby wreszcie nastąpił finał tej ślamazarnej inwestycji.
Grzegorz (18 kwietnia 2022 0:30)
no fakt jestem zdumiony juz dwie łopaty pracują zeby zakończyć prace. Corka za cztery lata zrobi prawo jazdy i może docxeka się zeby przejechać nowa super obwodnicą..wow wyczyn na nagrodę.... płakać się chce... Jako kierowca zabraknie mi tych korków no już ok kilku lat się zauroczyłem Jaki szef takie umowy... Dla mnie dno
Tak jest (17 kwietnia 2022 18:35)
Cytuję użytkownika: PRAWDA
Kur*a jaki postęp??? Całe miasto tonie w dziurach! Obwodnica opóźniona o ponad rok! Pieprzą się z nią jakby robili autostradę do nieba... Burdel godny polityki Romusia!!!
W swiecie marksistowskiej teczowej propagandy i odwracania pojec, nawolywanie do wojny i wulgaryzmy sa wspolnymi wartosciami europejskimi, obrona praworzadnosci i demokracji, patriotyzm i milosc do ojczyzny jest faszyzmem. Wiaty przystankowe urastaja do miana centrum przesiadkowego zas roczna stagnacja nazywane sa postepnem. No coz.
PRAWDA (17 kwietnia 2022 18:20)
Kur*a jaki postęp??? Całe miasto tonie w dziurach! Obwodnica opóźniona o ponad rok! Pieprzą się z nią jakby robili autostradę do nieba... Burdel godny polityki Romusia!!!
Kierowca (17 kwietnia 2022 9:27)
Od ponad 30 lat na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej z Długą brakuje przykrycia żeliwnego zaworu drogowego. Ta drogowa dziura zagraża bezpieczeństwu osób poruszających się jednośladami. Oczywiście europejka przesłania oczy skutecznie .
BAREJA - EUROPEJKA (17 kwietnia 2022 9:01)
TO JEST MIS NASZYCH CZASOW, TA SAMA EUROPEJSKA? FASZYSTKA? CO DYSKRYMINUJE UCHODZCOW NA KOLOR SKORY? LUKASZENCE, TURCJI, GRECJI DALI MILIARDY NA UCHODZCOW CIAPATYCH. ALE NA 3 MLN UKRAINCOW O BIALYM KOLORZES SKORY, EUROPEJKA FASZYSTKA DAC NIE CHCE. BO BIALY KOLOR SKURY JEST GORSZY. DLA EUROPEJKI TYLKO BLACK LIVES MATTERS. WHITE LIVES NO MATTERS. POJEBY ZDZIWIONE? NA KOLANA PRZED TECZOWYMI I PUTINOWSKIMI FASZYSTAMI Z UE. BERLIN,MOSKWA, HOLANDIA, PARYZ I AUSTRIA JEDNA FASZYSTOWSKA BANDA Ch*jA, GRAJA DO JEDNEJ BRAMKI.
Ja (17 kwietnia 2022 6:08)
Ci komentujący negatywnie nie będą nią jezdzili. Hura mniej głąbów na Europejce
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

budimex  |   obwodnica  |   walbrzycha  |   postep  |   prac  |   zdjecia  |   walbrzycha  |   walbrzychu  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wiadomosci  |   news  |  

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Szczawienko: 5 gwiazdkowy hotel wciąż powstaje

II Strefowe Targi Pracy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij