Menu

Prezydent Szełemej ''Życzę, aby to były święta wspólne, radosne''

Prezydent Wałbrzycha złożył życzenia mieszkańcom. Zarówno wałbrzyszanom, jak i tym, którzy przyjechali z Ukrainy. Życzę, aby to były święta zdrowsze i lepsze niż te w pozostałych latach, które przeżywaliśmy w pandemicznych ograniczeniach. - mówił Roman Szełemej

Prezydent Szełemej ''Życzę, aby to były święta wspólne, radosne''

- Drodzy wałbrzyszanie, przychodzi czas Świąt Bożego Narodzenia, a teraz czas Świąt Wielkanocnych. Okazuje się, że cykl naszej przyrody, naszej wiary, przywiązania, zwyczajów jest odporny na wszystkie nieprzyjemne, zaskakujące rzeczy, które wokół nas się dzieją. Chciałbym, abyście Państwo w czasie tych świąt zapomnieli o wszystkich troskach. Byście patrzyli na budzący się po zimowym śnie świat i przyrodę z nadzieją. Nadzieję budzą też nowe osoby w naszym mieście. Wielu z nich sami wprowadziliście do domów. Uchodźcy będą przeżywać święta razem z nami. Życzę, aby to były święta wspólne, radosne, abyśmy się cieszyli tym, że jednak jesteśmy razem. Możemy być obok siebie, przytulić się. Życzę, aby to były święta zdrowsze i lepsze niż te w pozostałych latach, które przeżywaliśmy w pandemicznych ograniczeniach. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ale jaja (17 kwietnia 2022 16:24)
Cytuję użytkownika: jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek
"Polsce przyznano największą, 45 proc. zaliczkę z UE na pomoc uchodźcom (559 mln euro). MSZ nie odpowiedziało, czy Polska podjęła już te pieniądze z unijnej kasy i na co konkretnie zamierza je przeznaczyć". Nabrali wody w usta.???? Jeżeli tych pieniędzy nie dostaną bezpośrednio samorządy i organizacje pozarządowe, to pisowcy je rozkradną.????
540 mln trafiło do samorządów na pomoc uchodzcom. Z UE? Nie od rządu RP. UE nowych funduszy Polsce nie proponuję. Chcę tylko pozwolić by Polska że swoich należnych środków z Funduszu Odbudowy mogła wydać kasę na uchodzcom. Czyli ur mówi: damy wam wasze należne środki na uchodzcom ale zabierzemy wam z funduszu odbudowy. Łaskawcy.
jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek (17 kwietnia 2022 14:46)
"Polsce przyznano największą, 45 proc. zaliczkę z UE na pomoc uchodźcom (559 mln euro). MSZ nie odpowiedziało, czy Polska podjęła już te pieniądze z unijnej kasy i na co konkretnie zamierza je przeznaczyć". Nabrali wody w usta.???? Jeżeli tych pieniędzy nie dostaną bezpośrednio samorządy i organizacje pozarządowe, to pisowcy je rozkradną.????
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (17 kwietnia 2022 9:52)
TO JUZ k***a PRZECHODZI WSZELKIE GRANICE. ZLODZIEJE k***y I ZDRAJCY. BLOKOWALI PRZEKOP MIERZEI WISLANEJ, ZAMYKALI STOCZNIE, ZAMYKALI CUKROWNIE, CHCIELI LIKWIDOWAC LOT, POCZTE POLSKA, CHCIELI ZAMYKAC KOPALNIE. ZLKWIDOWALI ZAKLADY UNITRA DIORA. WSTRZYMYWALI GAZOPORT, PRZEKOP TUNELU POD SWINOUSCIEM, WSTRZYMYWALI BALTIC PIPE, NIE PASUJE IM VIA-CARPATIA. PO CO NAM CENTRALNY PORT KOMUNIKACYJNY SKORO MAMY LOTNISKO W BERLINIE, GLOSUJA ZA KARAMI NA POLSKE W UE, BLOKUJA KPO. CHCIELI NA ROZKAZ SEDZINY LA PUERTY TURÓW NATYCHMIAST ZAMYKAC, A TERAZ k***y PO-JEBANE I ZDRADZIECKIE MORDY, CHCA ZABLOKOWAC ZA POMOCA UE ROZWOJ PORTU W SWINOUSCIU: Niemcy przygotowują się do zablokowania portu kontenerowego w Świnoujściu. W tym celu zorganizowali konferencję prasową, na której pojawił się radny szczeciński, Przemysław Słowik (KO-Zieloni), który zażądał, aby inwestycją zajął się TSUE. I JAK PO-JEBY, ZDRADZIECKIE MORDY, ZDZIWIONE, ZE ZNOW PO-JEB JAKIS SLUZY NIEMCOM PRZECIW POLSCE??? ILE DOWODOW WAM NA TO TRZEBA?? SWIECZKE W DLON I NA MROZ, BRONIC SPRZEDAJNEJ TARGOWICY!!! A TA SPRZEDAJNA SKORUMPOWANA GERSDORF, CO NIOBY SWIECZKI NIE TRZYMALA W REKACH, TO TERAZ MOWI, ZE NIE WIDZIALA JAK ZABIJALI MOTOCYKLISTE. ELYTY, I JESZCZE ZADZWONI DO NIEJ REDAKTOR WSI24 I ZAPYTA, CZY NA PRAWDE PANI NIE WIDZIALA ZE COS SIE DZIEJE, SZMATA ODPOWIEDZIALA, PRZECIEZ NIE MAMY W ZWYCZAJU KLAMAC. BEUEHEHEHEHE. JA PRDLE. LEMINGI I PO-JEBY I TAK TO LYKNA.
RASIZM W UE - WHITE LIVES NO MATTERS (17 kwietnia 2022 9:46)
UE JEST RASISTOWSKA, NIE DALA JESZCZE ANI GROSZA NA UCHODZCOW Z UKRAINY O BIALYM KOLORZE SKORY. DAWALI LUKASZENCE NA CIAPATYCH, DAWALI ERDOGANOWI KASE NA CIAPATYCH, DAWALI TEZ GRECJI KILKA MILIARDOW NA UCODZCOW O CIAPATYM KOLORZE SKORY. PAMIETAMY JAK TUSK DAL 50 MLD Z KIESZENI POLAKOW NA RATOWANIE NIEMIECKICH BANKOW I FIRM W GRECJI. ALE DZIS GDY W POLSCE JEST PRAWIE 3 MLN UCHODZCOW, TO UE I KE NIE DAJA NA UCHODZCOW O BIALYM KOLORZE SKORY ANI GROSZE. TO JEST RASIZM. DLA UE I KE LICZY SIE TYLKO BLACK LIVES MATTERS, WHITE LIVES NO MATTERS JAK WIDZIMY. TO SA TE WSPOLNE WARTOSCI EUROPEJSKIE? HMMM PO-JEBY CO MYSLICIE? ZDZIWIONY GORSZY SORT EUROPEJSKI? TAKIE SA FAKTY!!
mieciu (16 kwietnia 2022 22:06)
polskiej flagi sobie nie przypiął do klapy... roman to raczej święto pesach obchodzi niż Wielkanoc
Always look on the bright side of life (16 kwietnia 2022 20:39)
https://youtu.be/jHPOzQzk9Qo
Johnny (16 kwietnia 2022 20:39)
Facet z gębą wykrzywioną jak pałąk od wiadra życzy radosnych świąt. Zająłby się lepiej przygotowaniem swojej paschalnej macy z koszerną szynką.
Nosacz (16 kwietnia 2022 20:37)
Cytuję użytkownika: V_
Rucham twoje fałszywe życzenia żydowska parówo !!!!!!
Hehe dobre, nic mnie tak nie rozbawiło dzisiejszego dnia.
gohciu (16 kwietnia 2022 18:13)
Niczym wałęsa, z ukr... w klapie... "POdMurek" ******.
Krystyna (16 kwietnia 2022 10:08)
Życzę wszystkim,Radosnych Swiat Zmartwychwstania Pańskiego.Niech Zmartwychwstały Chrystus,umocni naszą wiare,ze Prawdziwie Zmartwychwstał i jest pośród nas." ZWYCIECA SMIERCI ,PIEKLA I SZATANA"niech ma nas w Swojej Opiece.Wszystkiego Dobrego.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

prezydent  |   walbrzych  |   zyczenia  |   swiateczne  |   wielkanoc  |   szelemej  |   ukraina  |   uchodzcy  |   nadzieja  |   swieta  |  

Podzamcze: Budowa skateparku ma rozpocząć się w tym roku

Podzamcze: Wyburzą szkołę nr 21. W tym roku będzie projekt nowego...

Podzamcze: 16-latek dusił kobietę, by dała mu papierosy i pieniądze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij