Menu

Polacy najlepsi w Turnieju w Stolinie w Czechach

Polacy zajęli I, III, IV i VI miejsce w Turnieju Petanque w Stolinie. Głównym zwycięzcą okazał się zespół utworzony z dwóch klubów; Hubert Maciejewski z SRS Dęby Wałbrzych i Wojciech Krzykała z KSP Jedlina.

Polacy najlepsi w Turnieju w Stolinie w Czechach

W turnieju zagrały 42 dublety - w tym 6 zespołów z Polski i wszystkie 6 zakwalifikowały się do play-off.

 

Miejsca Polaków:

I miejsce - Hubert Maciejewski SRS Dęby-Wałbrzych, Wojciech Krzykała KSP Jedlina,

III miejsce - Edward Serafin i Danier Siara KSP Jedlina

IV miejsce - Grzegorz Kawczyński i Arkadiusz Gardat Boguszów-Gorce

VI miejsce - Beata Urbaniak i Kazimierz Urbaniak SRS Dęby-Wałbrzych

 

 

X miejsce - Dawid Matuszewski i Wioleta Kawczynska Boguszów-Gorce

XIII miejsce - Jerzy Siara KSP Jedlina i Ryszard Kowalski BK Dzierzoniów

inf.prasowa

foto: użyczone

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

turniej  |   sport  |   Petanque  |   SRS Deby-Wałbrzych  |   KSP Jedlina  |  

Gminne Biegi Przełajowe w Mieroszowie

Bieg Pokoju zawitał do Wałbrzycha

OSiR Świdnica gości finalistów ''Pucharu Tymbarku''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij