Menu

Ponad pół miliona na remont BOK Śródmieście

Miejski Zarząd Budynków zakończył modernizację kamienicy, w której mieści się Biuro Obsługi Klienta Śródmieście. Przy okazji pojawiło się wiele udogodnień dla klientów.

Ponad pół miliona na remont BOK Śródmieście
To, co widać na pierwszy rzut oka to odnowiona elewacja budynku. Została docieplona a także we współpracy z konserwatorem zabytków zadbano o wyeksponowanie detali architektonicznych. Najważniejszą zmianą z punktu widzenia klienta jest zainstalowanie windy, która pomoże dostać się do biur osobom niepełnosprawnym. W środku także wiele się zmieniło.
 
- Całkowicie zmieniono układ funkcjonalny. Dotychczas BOK Śródmieście znajdował się na pierwszym piętrze. W ramach zmian i adaptacji części parterowej, która do tej pory zajmowana była przez pogotowie techniczne, potem nieużywana, BOK przeniesiono na parter. Zaadaptowane zostały nowe biura, pomieszczenia socjalne, wyodrębniono toalety dla klientów. Wygospodarowano także dwa nowoczesne pomieszczenia, w których odbywają się zebrania wspólnot - wymienia Tomasz Merchut, inspektor ds. organizacyjnych MZB w Wałbrzychu.
 
 
Celem prac była poprawa warunków pracy oraz komfortu klientów, którzy przychodzą załatwiać swoje sprawy.
 
 
- Myślę, że to się udało, bo mamy teraz zebrania wspólnot mieszkaniowych i uczestnicy bardzo pozytywnie odbierają wszystkie zmiany, które tutaj zaszły. Bardzo fajne jest to, że w remoncie brała udział cała załoga. Wspólnie ustalaliśmy kolorystykę, dobieraliśmy drzwi i meble - mówi kierownik BOK Śródmieście Anna Kwiecień.
 
Kompleksowy remont budynku zamknął się kwotą 520 tysięcy złotych.
 
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

bezstronny (28 kwietnia 2022 19:01)
Cytuję użytkownika: STOP BUDOWIE MECZETU NA ULICY SZKOLNEJ NA PODGÓRZU
STOP BUDOWIE MECZETU!! Rada miejska i Roman Szełemej zgodzili się na wybudowanie meczetu na ulicy szkolnej, w miejsce wyburzonych budynków mieszkalnych!! Budowa ma ruszyć w 2024 roku, musimy ich zatrzymać!!
Nie meczetu tylko synagogi.
zwalczam tępotę (28 kwietnia 2022 10:48)
https://spidersweb.pl/2022/04/teorie-spiskowe-religie-badania.html
STOP BUDOWIE MECZETU NA ULICY SZKOLNEJ NA PODGÓRZU (19 kwietnia 2022 20:04)
STOP BUDOWIE MECZETU!! Rada miejska i Roman Szełemej zgodzili się na wybudowanie meczetu na ulicy szkolnej, w miejsce wyburzonych budynków mieszkalnych!! Budowa ma ruszyć w 2024 roku, musimy ich zatrzymać!!
Mira (19 kwietnia 2022 13:29)
Na zebranie wspólnoty przyjdą na 20min i posiedzą w wyremontowanym ładnym pomieszczeniu , a wspólnoty małe zarządzane przez MZB np Biały Kamień straszą wyglądem bo jak jeszcze było tylko MZB bez wspólnoty to nie wiadomo gdzie pieniądze szły bo remontów zero a Wspolnota sama nie da rady wszystkiego zrobić a o żadną dofinansowanie panie się nie postarają chociaż budynki wpisane do rejestru zabytków

Dodaj komentarz

Drugie życie obiektów pokopalnianych

MZB remontuje kominy... zimą. A mieszkańcy marzną

Jest zimno, a nie mogą palić, bo jest remont kominów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij