Menu

Egzotyczne samochody i Hip-Hop w Starej Kopalni

Wystawa ponad 250 egzotycznych samochodów, profesjonalna strefa simracingu, foodtrucki, a do tego koncert hip-hopowy Pezet & live band / PRO8L3M / W.E.N.A. - wszystko to i więcej zobaczymy w Starej Kopalni podczas festiwalu Black Diamonds 2022.
Egzotyczne samochody i Hip-Hop w Starej Kopalni

Opis organizatora:

PEZET z live bandem, PRO8L3M i W.E.N.A. na pierwszej edycji Black Diamonds Festival! Koncerty największych artystów polskiej sceny hiphopowej oraz wystawa samochodów egzotycznych, youngtimerów czy wyselekcjonowanych projektów tuningowych to coś, czego jeszcze w Europie nie było!
 
Fenomenalny line-up koncertowy i prawdziwa motoryzacja to połączenie, które zagwarantuje niesamowite przeżycie wszystkim odwiedzającym - nie tylko fanom czterech kółek. Dodatkowych emocji dostarczy gościom widowiskowa gala i afterparty, które poprowadzi jeden z najpopularniejszych DJ w Europie – NeeVald!
 
Festiwal odbędzie się na terenie zrewitalizowanego obiektu Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu, którego historię będzie można poznać zwiedzając z przewodnikiem jego podziemia.
 
 
 

ZGŁOŚ SAMOCHÓD:
https://www.black-diamonds.pl
 
inf.prasowa
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radny Langer wzburzony postawą prezydenta Szełemej (22 kwietnia 2022 9:45)
PEZET z live bandem, PRO8L3M i W.E.N.A. na pierwszej edycji Black Diamonds Festival! Koncerty największych artystów polskiej sceny hiphopowej oraz wystawa samochodów egzotycznych, youngtimerów czy wyselekcjonowanych projektów tuningowych to coś, czego jeszcze w Europie nie było!
STOP BUDOWIE MECZETU NA ULICY SZKOLNEJ NA PODGÓRZU (20 kwietnia 2022 19:32)
STOP BUDOWIE MECZETU!! Rada miejska i Roman Szełemej zgodzili się na wybudowanie meczetu na ulicy szkolnej, w miejsce wyburzonych budynków mieszkalnych!! Budowa ma ruszyć w 2024 roku, musimy ich zatrzymać!!
Zadowolony (20 kwietnia 2022 11:27)
Kurcze, fajnie :) Eleganckie imprezy szykują się w Starej Kopalni w tym roku :)
Alert (20 kwietnia 2022 11:25)
Organizatorów ostrzegam przed wpuszczaniem na tą imprezę sympatyków PiS. Oni są w stanie zaje...ć nawet powietrze z opon. Kamery powinny być przy każdym samochodzie.
history ale nie hiking (20 kwietnia 2022 10:13)
Stara Kopalnia dawniej Kopalnia Thorez to obecnie czarna dziura finansowa miasta. Stąd takie długi no i ten moloch Zamek Książ to druga czarna dziura na utrzymanie której nie było stać nawet jaśnie państwa Hochbergów więc za długi komornik za czasów Adolfa odebrał jaśnie państwu zamek na rzecz Państwa Niemieckiego zwanego III Rzesza.Ale niektórzy wprowadzają kult hochbergów a to zły przykład dla uczciwych ludzi.
MarkMerc (20 kwietnia 2022 9:36)
Nie narzekaj. Jak by nic nie było to byś marudziła że miała być a nie ma!!!
Beata (20 kwietnia 2022 9:31)
W starej k. najbardziej egzotyczny jest jej budżet.

Dodaj komentarz

stara kopalnia  |   tuning  |   samochody  |   hip-hop  |   rap  |   koncert  |  

Terenówki z Wałbrzycha trafiły na Ukrainę

Gość Dnia - Janusz Woźnicki

Nie próbujcie uciekać. Nowe auto policji ma 250 koni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij