Menu

Tu powstaje fontanna na Podzamczu (VIDEO)

Na skwerze pomiędzy Grodzką i Hetmańską powstaje  nowe miejsce odpoczynku dla mieszkańców Podzamcza.

Tu powstaje fontanna na Podzamczu (VIDEO)

- Jeszcze w tym roku powstanie tu fontanna, siłownia plenerowa, oraz nowa alejka. Posadzimy nowe rośliny, wykonamy oświetlenie oraz elementy małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, pergole, trejaże, tablice informacyjne). Aby miejce było bezpieczne zamontujmy tu monitoring. - informuje na fb prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

red

foto: fb Roman Szełemej

Komentarze

Olo (24 kwietnia 2022 10:42)
Chory ten prezio,teraz doi miasto bo kasa ze szpitala się skończyła.Typowy oszołom,a po ile godzin śpi na dobę,drugi Ainsztajn
Marek (23 kwietnia 2022 16:59)
Marnowanie pieniędzy miasta są inne ważniejsze rzeczy do zrobienia np. ul ogrodowa czy mieszkania dla młodych czy nie można by było przerobić byłego aresztu na mieszkania gmach stoi bezużyteczny za parę lat popadnie w taką ruinę jak hotel Sudety i wtedy będą myśleć jak go zburzyć. Bezmyślność i marnowanie pieniędzy i pewnie jeszcze do tego jakieś machlojki z przetargami
edek (23 kwietnia 2022 15:19)
nie fontanna lecz terznia by sie przydała
Ert (23 kwietnia 2022 8:55)
Cytuję użytkownika: Ja
Wstyd basenu nie ma będziecie kąpać się w fontannie
A ty chciałeś kąpać się w basenie?:) baseny są od pływania
Arkadiusz (23 kwietnia 2022 7:00)
Kiedy był przetarg na budowę tejże fontanny trzebo pogrzebać pewnie afera jak ze starej obwodnicy bedzie
Adwokat Diabła (23 kwietnia 2022 6:55)
Każdy wie że fontanna nie wygrała tylko musieli ja dać na 1 miejsce bo firma która też nie wygrała na budowę tej umywalki ale jaja będzie sprawa jak to wyjdzie a z mojego okna dziury na Hetmańskiej umywalkę robią za Bańkę z naszych pieniazkow złodzieje
Romulus ***** PEŁO (23 kwietnia 2022 0:19)
Największą fontannę miał ( w majtach) Romuś jak będąc na stanowisku prezesa spółki Sanitas dymal setki ( jak nie tysiące ) Wałbrzyszan ( po szczegóły - gapiów zapraszam na priv , bo Romuś dobrze wie ilu wydy.... mał )
Ja (21 kwietnia 2022 6:06)
Wstyd basenu nie ma będziecie kąpać się w fontannie
***** PO (20 kwietnia 2022 22:37)
A gdzie miejsce na leżakowanie dla dzików i szczurów .Gołębie też chcą jakiś skwerek obsrywać .I myślę że będą fantastyczne srebne ławeczki i rurki .Bo jakoś w parku na piaskowej nie ma żadnych ławek zlikwidowane ,idziesz do parku z dziećmi z wnukami weź krzesło.I jeszcze jedno *****putina i *****PO
szela z borysławia (20 kwietnia 2022 21:59)
Idi na c**j,cezarze.Wsadź sobie tę fontannę w du*ę.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

fontanna  |   walbrzych  |   plac  |   budowy  |   szelemej  |   prezydent  |   praca  |   podzamcze  |   relaks  |   grodzka  |   hetmanska  |  

Kto schował wałbrzyski skarb? Wśród mieszkańców był nazista

Będzie nowa nawierzchnia w Hali Lekkoatletycznej przy Chopina

Wałbrzyski Skarb: Co skrywały skrzynie schowane w piwnicy (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij