Menu

Poszukiwany listem gończym w rękach policji

Nie uniknie kary poszukiwany listem gończym za kradzieże 21-latek z Głuszycy. Mężczyznę zatrzymali miejscowi policjanci, gdy szedł ulicą. Odpowie też za posiadanie narkotyków. 

 

Poszukiwany listem gończym w rękach policji
21-latek wpadł około godziny 13:30 na ul. Chrobrego w Głuszycy kiedy szedł chodnikiem. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za wcześniej popełnione przestępstwa, między innymi za kradzieży akumulatorów z jednego ze sklepów we Wrocławiu. Ma do odbycia karę czterech miesięcy więzienia. Dodatkowo poszukiwał go wałbrzyski sąd oraz prokuratura w Świdnicy do prowadzonych innych postępowań karnych.
 
 
Podczas zatrzymania, policjanci zabezpieczyli przy 21-latku amfetaminę (kilkadziesiąt porcji handlowych). Za kolejne popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi do 3 lat więzienia. Mężczyzna trafi do aresztu w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego.

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   poszukiwani  |   list gończy  |  

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij