Menu

Kuchnia z całego świata przed Galerią Victoria

Ciężarówki wypełnione pysznym jedzeniem możemy zobaczyć kolejny raz przed Galerią Victoria. W ofercie możemy znaleźć m.in. kuchnię meksykańską, grecką, amerykańską, azjatycką.

Kuchnia z całego świata przed Galerią Victoria

Miłośnicy słodkich dań mogą spróbować owoców w czekoladzie, hiszpańskich słodkości oraz tajskich lodów

Oprócz food trucków są również atrakcje dla młodzieży takie jak:
- „Traf do kosza”
- Automaty cymbergaj  
- Dmuchane place zabaw

 

 

Z oferty Food Trucków możemy korzystać do 24 kwietnia.

redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Amanda (23 kwietnia 2022 23:21)
Ceny jak z kosmosu ????
moje miasto walbrzych (22 kwietnia 2022 16:11)
Cytuję użytkownika: uczestnik
Cytuję użytkownika: Misiek+
Żenada... śmieciowe żarcie za gruba kase
Nie ma przymusu korzystania.
no właśnie ja na jego schowałbym się w schronie haha bo jeszcze go zmuszą
Radny Langer wzburzony postawą prezydenta Szełemej (22 kwietnia 2022 16:04)
Ciężarówki wypełnione pysznym jedzeniem możemy zobaczyć kolejny raz przed Galerią Victoria. W ofercie możemy znaleźć m.in. kuchnię meksykańską, grecką, amerykańską, azjatycką. marudzą chyba tylko pisory a to nie ten kolor aut a dlaczego tak drogo , nie ta gwiazda jest za ciemno drugi raz za jasno dlaczego nie darmo itd
uczestnik (22 kwietnia 2022 15:17)
Cytuję użytkownika: Misiek+
Żenada... śmieciowe żarcie za gruba kase
Nie ma przymusu korzystania.
Misiek+ (22 kwietnia 2022 14:02)
Żenada... śmieciowe żarcie za gruba kase

Dodaj komentarz

food  |   truck  |   galeria  |   victoria  |   jedzenie  |   kuchnia  |   azjatycka  |   hiszpanska  |   grecka  |   event  |   wydarzenie  |   rozrywka  |  

Dzień Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Trener Radomski przeprasza za postawę Górnika

Rozstrzelani na parkiecie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij