Menu

Nowy numer telefonu do Centrum Pomocy Ukrainie

Już prawie 3000 Ukraińców zgłosiło się po pomoc do Świdnickiego Centrum Pomocy Ukrainie.  Od poniedziałku, 25 kwietnia informacje w sprawie pomocy uchodźcom udzielane będą pod nowym numerem telefonu 74/ 856 29 66.
 
Nowy numer telefonu do Centrum Pomocy Ukrainie
Nowy numer telefonu do 
Świdnickiego Centrum Pomocy Ukrainie 
 
Już prawie 3000 Ukraińców zgłosiło się po pomoc do Świdnickiego Centrum Pomocy Ukrainie. 
 
 
Od poniedziałku, 25 kwietnia informacje w sprawie pomocy uchodźcom udzielane będą pod nowym numerem telefonu 74/ 856 29 66. Rejestracja oraz przydział zakwaterowania dla osób przybywających z Ukrainy odbywać się będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.30 w pokoju nr 2 przy ul. Długiej 33.  
 
Przypominamy również, że utworzony został specjalny e-mail – dlaukrainy@um.swidnica.pl. Miasto uruchomiło także zbiórkę środków finansowych. Wpłaty darowizn można dokonywać na numer subkonta Urzędu Miejskiego w Świdnicy:
93 1240 4142 1111 0011 1201 6259.
 opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Świdnica  |   Ukraina  |   pomoc dla Ukrainy  |  

Znęcali się psychicznie i fizycznie nad dziećmi - rozpoczął się proces

Wiozą dary dla hospicjum we Lwowie

Rodzina z Ukrainy poszukuje mieszkania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij