Menu

Nowe Miasto na filmie z drona

W serwisie youtube ukazał się film, na którym możemy zobaczyć Nowe Miasto z drona. 

Nowe Miasto na filmie z drona

 

 

video: youtube Marcin MB

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bluszczowy Romek z Valbzikha (24 kwietnia 2022 16:11)
Cytuję użytkownika: Loss
Prymitywne komentarze, co za prostactwo ,aż żal , i nie do wiary, że tacy ....,krawężniki, " maja coś do powiedzenia, poza oczywiście arzekaniem????
Prymitywizm jak raz wypełnia ratusz.Mamy biedę a car funduje nieustanne igrzyska na kredyt.
wałbrzyszanka (24 kwietnia 2022 15:10)
czasem żałuje że nie mieszkam na nowym mieście coraz tam ładniej
Loss (24 kwietnia 2022 14:27)
Prymitywne komentarze, co za prostactwo ,aż żal , i nie do wiary, że tacy ....,krawężniki, " maja coś do powiedzenia, poza oczywiście arzekaniem????
Car pieniężny (24 kwietnia 2022 12:25)
Film bezwartościowy.Nie ma tam gęby szelemeja.Bo przecież Nowe Miasto on Wybudował.Własnymi NFZtowymi rękami.
Krysztalowy NB (24 kwietnia 2022 11:51)
Lubie ćpać kryształ na nówce pozdro NB

Dodaj komentarz

dron  |   nowe miasto  |   film  |   youtube  |   serwis  |   ciekawostki  |   dzielnica  |  

''Filmowa'' kamienica na Pankiewicza do remontu

Przyjechali po Poloneza i zwiedzili Rynek

Wałbrzyskie Mauzoleum. Niewygodny pomnik - vlog youtubera

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij