Menu

Górnik wygrał z AZS AGH Kraków

3 mecz Górnika Wałbrzych z Krakowem zakończył się wynikiem 94:66

Górnik wygrał z AZS AGH Kraków

Komentarze

Janusz (26 kwietnia 2022 14:57)
Ras i Pawlaka zagrali w meczach z Górnikiem w Krakowie bardzo słabo czy coś jest na rzeczy Obydwoje przydałoby by się w Walbrzychu
wałbrzych miasto koszykówki (25 kwietnia 2022 11:03)
wszyscy na półfinał albo wrocław lub kolobrzeg lepiej dla wkk wrocław
Marek (24 kwietnia 2022 21:00)
Kołobrzek? Co to za miasto? Trzy razy poprawiałem, żeby tak napisać.
Janusz? (24 kwietnia 2022 20:55)
Smok Wawelski na kolanach zacięty w pół meczy Górnik 2 razy w sobotę i niedzielę wygrał zdecydowanie i jako pierwsza drużyna zameldowania się w półfinale Play od i czeka na zwycięską drużynę albo Ełk Wrocław lub Kotwica Kolobrzek na razie tam 2 do 2

Dodaj komentarz

mecz  |   basket  |   gornik  |   walbrzych  |   mecz  |  

Kiedy skorzystamy z tężni solankowej w Parku Sobieskiego?

Na wieżę w Parku Sobieskiego w tym roku nie wejdziemy

Miał być miejski mural. Minęło półtora roku i temat ucichł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij