Menu

‘Demoralizujący wpływ na świadomość’. Zyska brnie w zamach smoleński i obraża świdniczan

„Moje słowa miały charakter abstrakcyjny, nieskierowany do konkretnych osób” – oświadczył poseł PiS Ireneusz Zyska po przyjęciu przez radnych Świdnicy stanowiska, w którym jego wystąpienie na piątkowej (22 kwietnia) sesji Rady Miejskiej nazwali oburzającym i obrażającym świdniczan. 

‘Demoralizujący wpływ na świadomość’. Zyska brnie w zamach smoleński i obraża świdniczan
Osoby niewierzące w zamach smoleński Zyska nazwał „sprzymierzeńcami Putina lub tzw. pożytecznymi idiotami”. Teraz twierdzi, że jednostki Związku Radzieckiego, które przez lata stacjonowały w Świdnicy, „wywarły demoralizujący wpływ na świadomość mieszkańców”.
 
W piątek poszło o apel sekretarza stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, który wprosił się na sesję Rady Miejskiej Świdnicy i dostał głos. Zaapelował o upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej na skwerze Lecha Kaczyńskiego w Świdnicy, gdzie ma stanąć pomnik księcia Bolka II Świdnickiego, o czym mieszkańcy zdecydowali w konsultacjach. 
 
- Skwer im. Lecha Kaczyńskiego to najlepsze i najgodniejsze miejsce w którym pomnik mógłby stanąć. Pomnik będzie symbolem pamięci o prezydencie Lechu Kaczyńskim i wszystkich ofiarach katastrofy lotniczej w Smoleńsku – mówił jednak poseł Zyska.
I przekonywał: - Na podstawie badań naukowych wiemy ponad wszelką wątpliwość, że przyczyną katastrofy polskiego samolotu Tu-154 w Smoleńsku z delegacją państwową na pokładzie doszło w wyniku dwóch eksplozji, kiedy samolot znajdował się w powietrzu. Kłamstwa o błędach pilotów, pasażerów, pancernej brzozie nie znajdują pokrycia w faktach. Pozostaje kwestią czasu ustalenie bezpośrednich sprawców zamachu, gdyż zleceniodawcy są znani – stwierdził Zyska.
 
I dalej: – To te same osoby, które wysłały na Ukrainę wojska niosące śmierć, cierpienie i zniszczenie. Kto nie dostrzega tych zależności, kto nie chce uznać prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej jest albo sprzymierzeńcem Putina albo tzw. pożytecznym idiotą – powiedział poseł PiS. 
 
- Po 10 kwietnia 2010 roku społeczeństwo Świdnicy spontanicznie wybrało plac u zbiegu ulic Muzealnej, Zamkowej i Kotlarskiej na miejsce upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej. Potwierdzeniem woli lokalnej społeczności było nadanie przez władze miasta uchwały Rady Miejskiej w Świdnicy o nazwie tego miejsca – skwer Lecha Kaczyńskiego. Podejmowane obecnie działania zmierzające do budowy w tym miejscu pomnika księcia Bolka II Świdnickiego wpisują się w prowadzone przez środowiska antypolskie akcje utrwalania kłamstwa smoleńskiego – stwierdził poseł Zyska.
 
Radni Świdnicy: Oburzające wystąpienie posła Zyski
 
Radni Świdnicy w przyjętym oświadczeniu nazwali zachowanie i wystąpienie posła PiS oburzającym.  
 
„Nie zgadzamy się na obrażanie mieszkańców Świdnicy i Polaków, którzy myślą inaczej niż rząd i nie zgadzają się z teoriami Antoniego Macierewicza. Nie zgadzamy się na podważanie woli mieszkańców Świdnicy i ich demokratycznej decyzji. Nie ma naszej zgody na wykorzystywanie swojego stanowiska ministra i posła do wywierania nacisków na Prezydenta Miasta, Radnych Rady Miejskiej oraz mieszkańców Świdnicy” – czytamy w przyjętym oświadczeniu.
 
Poseł Zyska: Abstrakcyjny charakter słów. Radni mają problem
 
Do oświadczenia radnych Świdnicy odniósł się na Facebooku poseł Ireneusz Zyska.
„W związku z oświadczeniem grupy radnych, złożonym podczas XL sesji Rady Miejskiej w Świdnicy, w którym została zmanipulowana treść i sens apelu skierowanego przeze mnie do władz samorządowych Miasta Świdnica ws. budowy Pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, oświadczam, że jestem pełen szacunku dla świdniczan i wszystkich Polaków, bez względu na ich poglądy. Moim obowiązkiem, jako posła na Sejm RP z ziemi wałbrzyskiej i świdnickiej, jest działanie na rzecz kształtowania tożsamości narodowej mieszkańców naszego regionu, postaw patriotycznych oraz budowanie więzi społecznych w odwołaniu na najwyższych wartości, jakimi są w wymiarze ludzkim - prawda, godność, uczciwość i solidarność, a w wymiarze państwowym - niepodległość, bezpieczeństwo, demokracja i praworządność.
 
Uważam, że Pomnik Ofiar Katastrofy Smoleńskiej zlokalizowany na Skwerze Lecha Kaczyńskiego w Świdnicy będzie służył zachowaniu pamięci o wszystkich 96 ofiarach tego tragicznego wydarzenia i umocnieniu społeczności lokalnej wokół wartości patriotycznych, kształtując tożsamość obecnych i przyszłych pokoleń mieszkańców Świdnicy, gdzie przez dziesięciolecia stacjonowały jednostki wojska Związku Radzieckiego, wywierając demoralizujący wpływ na świadomość mieszkańców. Pomnik Księcia Bolka Świdnickiego powinien zostać wzniesiony w równie godnym miejscu, ale w innej historycznej lokalizacji w związanej ze śladami aktywności tej postaci. Twierdzenie grupy radnych Rady Miejskiej w Świdnicy, że nazwałem Polaków i świdniczan, którzy nie wierzą w teorię o zamachu i nie chcą uznać racji o przyczynach katastrofy smoleńskiej „sprzymierzeńcami Putina” albo tzw. „pożytecznymi idiotami” jest manipulacją i nadużyciem.
 
 
Moje słowa miały charakter abstrakcyjny, nieskierowany do konkretnych osób. Jeśli radni, którzy wydali oświadczenie uważają, że słowa te odnosiły się do nich, to rzeczywiście mają problem. Jednakże, w żadnym razie nie mogą rozciągać słów mojej wypowiedzi na świdniczan, czy też wszystkich Polaków. Jest to całkowicie bezpodstawne i nieuprawnione. 
 
Wzywam grupę szanownych radnych do umiaru w polemice i przyjętej przez nich narracji, która w tym przypadku idzie w kierunku kreowania konfliktu oraz dezintegracji polskiego społeczeństwa i de facto służy interesom wrogich nam państw.
Kłamstwo katyńskie trwało przez 50 lat. Nie możemy pozwolić, aby ku zadowoleniu wrogów Polski, zastąpiło je kłamstwo smoleńskie. Prawda zwycięży! Zachęcam do zapoznania się z treścią apelu”.
 
Dla przypomnienia przytaczamy raz jeszcze, co w apelu poseł Zyska napisał i mówił podczas sesji Rady Miejskiej Świdnicy:
 
„ (…)Kłamstwa o błędach pilotów, pasażerów, pancernej brzozie nie znajdują pokrycia w faktach. Pozostaje kwestią czasu ustalenie bezpośrednich sprawców zamachu, gdyż zleceniodawcy są znani. To te same osoby, które wysłały na Ukrainę wojska niosące śmierć, cierpienie i zniszczenie. Kto nie dostrzega tych zależności, kto nie chce uznać prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej jest albo sprzymierzeńcem Putina albo tzw. pożytecznym idiotą (…)”.
 
„(…) Podejmowane obecnie działania zmierzające do budowy (..) pomnika księcia Bolka II Świdnickiego wpisują się w prowadzone przez środowiska antypolskie akcje utrwalania kłamstwa smoleńskiego. Wzywam władze samorządowe miasta Świdnica, panią prezydent Beatę Moskal–Słaniewską oraz Radę Miejską w Świdnicy, z panem przewodniczącym Janem Dzięcielskim, do wzniesienia się ponad jakiekolwiek uprzedzenia polityczne i światopoglądowe. Wzywam do budowania zgody narodowej, do pojednania w oparciu o najważniejsze wartości, jakimi są niepodległość i godność naszej ojczyzny. (…)”.
 
Do oświadzcenia Zyski niemal natychmiast odniósł się na Facebooku poseł PO Tomasz Siemoniak.
 
Poseł Siemoniak: „Nie uczcie pisowcy patriotyzmu i przyzwoitości”
 
„Minister Dworczyk opowiadał o wałbrzyszanach jako eksperymencie komunistów. Teraz wiceminister Zyska mówi o świdniczanach jako zdemoralizowanych przez obecność armii sowieckiej. Nie uczcie pisowcy mieszkańców Wałbrzycha i Świdnicy patriotyzmu i przyzwoitości. Na pewno nie wy”.
 
tch
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

Hrabcio (17 maja 2022 6:16)
Jak tak czytam komentarze ludzi związanych z tylko słuszną jedna ideologią PIS to widać analfabetyzm a co smutne ci ludzie pracują swoją propagandą tylko dla Rosji. Unia to złe i wszystko ich wina ale z 2 strony krzyczą Ukraina szybko do UE. Dobrze że średnia wyborców PIS to emeryci i renciści bo po to są te 13 i 14. Tak się sprzedaje swój umysł za drobniaki.
miłośnik emerytowanego zbawcy (7 maja 2022 14:18)
Zyska mówił coś o pożytecznych idiotach a kto jak kto tylko on zna się na tym jak nikt bo robił kasę z kumplami Władimira Władimirowicza , towarzysz Lenin mówił kiedyś o takich gościach , "że sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy" ale tow. Zyska chyba nie handlował sznurkiem
Ale wstyd! NBP dostał lipną nagrodę, (26 kwietnia 2022 17:51)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (25 kwietnia 2022 15:58)
Cytuję użytkownika: TASMY SMOLENSKIE - TUSK VS KLICH
Cytuję użytkownika: TASMY SMOLENSKIE - TUSK VS KLICH
Cytuję użytkownika: TASMY SMOLENSKIE - TUSK VS KLICH
Cytuję użytkownika: TASMY SMOLENSKIE - TUSK VS KLICH
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
Afera taśmowa w strukturach PiS w Wałbrzychu. Partia rządząca powoła specjalną komisję weryfikacyjną https://walbrzych.naszemiasto.pl/afera-tasmowa-w-strukturach-pis-w-walbrzychu-partia/ar/c1-8086273
A TE TASMY, KTORE TUSK CHCIAL ZNISZCZYC SLYSZALES POZYTECZNY IDIOTO? TE TASMY PRZYNAJMNIEJ DOTYCZA TEMATU SMOLENSKA. JAK TO TUSK OPIERDALA KLICHA, Z EPOSZEDL DO MEDIOW SIE SKARZYC, NA TO ZE NIE MIAL W MOSKIWE NAWET TLUMACZA, OPLACONEGO HOTELU, POMOCY PRAWNEJ I ZE ODCIELIU MU SZYFROWANE POLACZENIE DO POLSKI. OCZYWISCIE ODLACZYLI MU SZYFROWANE POLACZENIA Z POLSKI. https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wyciekly-tajne-tasmy-tuska-mialy-byc-zniszczone-po-katastrofie-smolenskiej-aa-qXWB-4sxW-huBV.html Nie miałem zamiaru nawet informować mediów, ale widzę, że nie ma szans na spotkanie. W związku z tym podjąłem ten dramatyczny krok – argumentował z kolei Klich. Narzekał również na brak kontaktu z premierem i brak wsparcia ze strony rządu dla jego działań na terenie Rosji. Jak twierdził, państwo nie zapewniło mu nawet tłumacza! A POTEM ZDRADZIECKIE MORDY WYJDA W WSI24 I POWIEDZA, ZE PANSTWO W SPRAWIE SMOLENSKA ZDALO EGZAMIN. A POZYTECZNI IDIOCI TO LYKNELI I ZYJA W KLAMSTWIE PO DZIS DZIEN JAK WIDAC.
Premier uderza w banki. Z giełdy błyskawicznie wyparowały miliardy złotych https://www.money.pl/gielda/premier-uderza-w-banki-z-gieldy-blyskawicznie-wyparowaly-miliardy-zlotych-6762023244155680a.html
BRAWO!! LICZA SIE POLACY, A NIE BANKSTERZY. ZA CZASOW TUSKA MY POLACY MUSIELISMY Z WLASNYCH KIESZENI DAC 50 MLD. NA RATOWANIE BANKOW I BANKSTEROW. SZKODA ZE NIE POLSKICH, TYLKO NIEMIECKICH W GRECJI BUEHEHEHEHE. A TY PO-JEBIE WEZ KREDYT WE FRANCKACH I ODKLADAJ NA EMERYTURE W OFE. LUB W KUP ZLOTO W AMBER GOLD BEHEHEHEHE.
FPP: wsparcie kredytobiorców prowadzi do osłabienia efektywności polityki NBP https://www.bankier.pl/wiadomosc/FPP-wsparcie-kredytobiorcow-prowadzi-do-oslabienia-efektywnosci-polityki-NBP-8324419.html
WIDAC JESTES TYLKO POZYTECZNYM IDIOTA, TAKA TUBA PROPAGANDOWA BERLINA I MOSKWY. WKLEJASZ TU TYLKO LINKI Z PROPAGANDA NIEMIECKA I RUSKA, BEZMYSLNIE BEZ SLOWA KOMENTARZA, PEWNIE DEBILU NAWET NIE ROZUMIESZ TEOG CO WKLEJASZ. BUEHEHEHEHE. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-29/nbp-z-nagroda-za-najlepiej-zarzadzany-bank-centralny-w-europie-w-2021-r/
Ale wstyd! NBP dostał lipną nagrodę, i udając, że to wielki prestiż, płaci Google za jej reklamowanie https://spidersweb.pl/bizblog/nagroda-dla-nbp-adam-glapinski/
Czym jest hejt? – kim są hejterzy i jaki mają cel (26 kwietnia 2022 12:34)
Cytuję użytkownika: SWIETA BIEDNEGO HITLEROWCA W POLSCE
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWION
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
"Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-nie-przeprosi-jaroslawa-kaczynskiego-nie-dam-sie-zastraszyc/yx60ne8,79cfc278
O I KOLEJNY POZYTECZNY IDIOTA, CO ROZSYLA RUSKA I NIEMIECKA PROPAGANDE. TAK PUTIN I BERLIN I ICH RUDY WYTRESOWANY SMIEC TUSK CHCA SKLOCIC POLSKE Z USA.
Tajna imprezownia Przyłębskiej i PiS. Kasjer może pogrążyć Ziobrę. Putin rozbija Konfederację https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-po-burzy-tajna-imprezownia-przylebskiej-i-pis/hbdbl1j
WOLNE k***a SADY, WOLNE ALE W WYDAWANIU WYROKOW NA KOMUCHOW, ELYTA, GERSDORFY, RZEPLINSKI, ZURKI, MARKIEWICZE, ZDZIENNICKIE ITD ITD, CZYLI NIEZALEZNI RAZEM Z KOMUCHAMI Z SLD I Z SORTEM Z PO: www.youtube.com/watch?v=4L9kMfjXQGs
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/afera-e-mailowa-kolejny-wyciek-to-jest-masakra-tylko-dymisja-rozwiaze-sprawe/f75wed3,79cfc278
NIEZLE MASZ ZRODLA SLUGUSIE NIEMIECKI. W ARTYKULE MOWA O POZYTECZNYCH IDIOTACH, TU MAMY WLASNIE JEDNEGO NIEMIECKIEGO: https://www.radio.kielce.pl/pl/wiadomosci/dominik-tarczynski-ostro-o-skandalicznym-artykule-onetu,119920 https://wpolityce.pl/polityka/513580-skandaliczne-artykuly-onetu-i-newsweeka
https://portfelpolaka.pl/hejt/
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (26 kwietnia 2022 10:47)
Cytuję użytkownika: KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWION
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
"Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-nie-przeprosi-jaroslawa-kaczynskiego-nie-dam-sie-zastraszyc/yx60ne8,79cfc278
O I KOLEJNY POZYTECZNY IDIOTA, CO ROZSYLA RUSKA I NIEMIECKA PROPAGANDE. TAK PUTIN I BERLIN I ICH RUDY WYTRESOWANY SMIEC TUSK CHCA SKLOCIC POLSKE Z USA.
Tajna imprezownia Przyłębskiej i PiS. Kasjer może pogrążyć Ziobrę. Putin rozbija Konfederację https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-po-burzy-tajna-imprezownia-przylebskiej-i-pis/hbdbl1j
WOLNE k***a SADY, WOLNE ALE W WYDAWANIU WYROKOW NA KOMUCHOW, ELYTA, GERSDORFY, RZEPLINSKI, ZURKI, MARKIEWICZE, ZDZIENNICKIE ITD ITD, CZYLI NIEZALEZNI RAZEM Z KOMUCHAMI Z SLD I Z SORTEM Z PO: www.youtube.com/watch?v=4L9kMfjXQGs
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/afera-e-mailowa-kolejny-wyciek-to-jest-masakra-tylko-dymisja-rozwiaze-sprawe/f75wed3,79cfc278
TOYOTA ZAMYKA PRODUKCJE W WALBRZYCHU, TO TE SAME MAILE OD LUKASZENKI? TO CHYBA TEZ NIEMIECKI ONET? ZAMYKAC TUROW NATYCHMIAST TO TEZ ONET? ALBO O POLSKICH FASZYSTACH W MUNDURACH NA GRANICY TEZ ONET? RUSSIA TV JESZCZE LEPSZE MA LINKI. BUEHEHEHEHE SCHRODER PUTIN AXEL SPRINGER ONET.
https://oko.press/prokuratura-krajowa-biskupi-tuszowanie-pedofilii/
SWIETA BIEDNEGO HITLEROWCA W POLSCE (25 kwietnia 2022 16:30)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWION
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
"Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-nie-przeprosi-jaroslawa-kaczynskiego-nie-dam-sie-zastraszyc/yx60ne8,79cfc278
O I KOLEJNY POZYTECZNY IDIOTA, CO ROZSYLA RUSKA I NIEMIECKA PROPAGANDE. TAK PUTIN I BERLIN I ICH RUDY WYTRESOWANY SMIEC TUSK CHCA SKLOCIC POLSKE Z USA.
Tajna imprezownia Przyłębskiej i PiS. Kasjer może pogrążyć Ziobrę. Putin rozbija Konfederację https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-po-burzy-tajna-imprezownia-przylebskiej-i-pis/hbdbl1j
WOLNE k***a SADY, WOLNE ALE W WYDAWANIU WYROKOW NA KOMUCHOW, ELYTA, GERSDORFY, RZEPLINSKI, ZURKI, MARKIEWICZE, ZDZIENNICKIE ITD ITD, CZYLI NIEZALEZNI RAZEM Z KOMUCHAMI Z SLD I Z SORTEM Z PO: www.youtube.com/watch?v=4L9kMfjXQGs
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/afera-e-mailowa-kolejny-wyciek-to-jest-masakra-tylko-dymisja-rozwiaze-sprawe/f75wed3,79cfc278
NIEZLE MASZ ZRODLA SLUGUSIE NIEMIECKI. W ARTYKULE MOWA O POZYTECZNYCH IDIOTACH, TU MAMY WLASNIE JEDNEGO NIEMIECKIEGO: https://www.radio.kielce.pl/pl/wiadomosci/dominik-tarczynski-ostro-o-skandalicznym-artykule-onetu,119920 https://wpolityce.pl/polityka/513580-skandaliczne-artykuly-onetu-i-newsweeka
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (25 kwietnia 2022 16:27)
Cytuję użytkownika: KACZOR ZAORAL TUSKA - DAJ PAN SPOKOJ
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
Cytuję użytkownika: TASMY MERKEL I NIEMIECKIEGO TK
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWION
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
"Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-nie-przeprosi-jaroslawa-kaczynskiego-nie-dam-sie-zastraszyc/yx60ne8,79cfc278
O I KOLEJNY POZYTECZNY IDIOTA, CO ROZSYLA RUSKA I NIEMIECKA PROPAGANDE. TAK PUTIN I BERLIN I ICH RUDY WYTRESOWANY SMIEC TUSK CHCA SKLOCIC POLSKE Z USA.
Tajna imprezownia Przyłębskiej i PiS. Kasjer może pogrążyć Ziobrę. Putin rozbija Konfederację https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-po-burzy-tajna-imprezownia-przylebskiej-i-pis/hbdbl1j
TAJNA IMPREZOWNIA NIEMIECKICH SEDZIOW TK I MERKEL. NA IMPREZACH TAJNYCH BYLY OMAWIANE WYROKI JAKIE MAJA ZAPASC, AHHH TA PRAWORZADNOSC NIEMIECKA, NIEZALEZNOSC I DEMOKRACJA, TROJPODZIAL WLADZY AHHH NA JA. : https://www.tvp.info/56307206/na-kolacji-u-merkel-sedziowie-tk-razem-z-kanclerz-omawiali-wyroki-trybunalu-wideo https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2859535,Wspolna-kolacja-Merkel-z-prezesem-niemieckiego-TK-Media-pytaja-wplynela-na-orzecznictwo
https://www.youtube.com/shorts/9gehh8bnQqs
https://www.youtube.com/watch?v=kLrM-SOfpjk&t=1s
Pieniądze do ojca Rydzyka płyną szerokim strumieniem. Ponad 300 mln zł w pięć lat https://www.money.pl/gospodarka/pieniadze-do-ojca-rydzyka-plyna-szerokim-strumieniem-ponad-300-mln-zl-w-piec-lat-6624462026369984a.html
KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA (25 kwietnia 2022 16:23)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWION
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
"Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-nie-przeprosi-jaroslawa-kaczynskiego-nie-dam-sie-zastraszyc/yx60ne8,79cfc278
O I KOLEJNY POZYTECZNY IDIOTA, CO ROZSYLA RUSKA I NIEMIECKA PROPAGANDE. TAK PUTIN I BERLIN I ICH RUDY WYTRESOWANY SMIEC TUSK CHCA SKLOCIC POLSKE Z USA.
Tajna imprezownia Przyłębskiej i PiS. Kasjer może pogrążyć Ziobrę. Putin rozbija Konfederację https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-po-burzy-tajna-imprezownia-przylebskiej-i-pis/hbdbl1j
WOLNE k***a SADY, WOLNE ALE W WYDAWANIU WYROKOW NA KOMUCHOW, ELYTA, GERSDORFY, RZEPLINSKI, ZURKI, MARKIEWICZE, ZDZIENNICKIE ITD ITD, CZYLI NIEZALEZNI RAZEM Z KOMUCHAMI Z SLD I Z SORTEM Z PO: www.youtube.com/watch?v=4L9kMfjXQGs
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/afera-e-mailowa-kolejny-wyciek-to-jest-masakra-tylko-dymisja-rozwiaze-sprawe/f75wed3,79cfc278
TOYOTA ZAMYKA PRODUKCJE W WALBRZYCHU, TO TE SAME MAILE OD LUKASZENKI? TO CHYBA TEZ NIEMIECKI ONET? ZAMYKAC TUROW NATYCHMIAST TO TEZ ONET? ALBO O POLSKICH FASZYSTACH W MUNDURACH NA GRANICY TEZ ONET? RUSSIA TV JESZCZE LEPSZE MA LINKI. BUEHEHEHEHE SCHRODER PUTIN AXEL SPRINGER ONET.
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (25 kwietnia 2022 16:19)
Cytuję użytkownika: KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWION
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
"Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-nie-przeprosi-jaroslawa-kaczynskiego-nie-dam-sie-zastraszyc/yx60ne8,79cfc278
O I KOLEJNY POZYTECZNY IDIOTA, CO ROZSYLA RUSKA I NIEMIECKA PROPAGANDE. TAK PUTIN I BERLIN I ICH RUDY WYTRESOWANY SMIEC TUSK CHCA SKLOCIC POLSKE Z USA.
Tajna imprezownia Przyłębskiej i PiS. Kasjer może pogrążyć Ziobrę. Putin rozbija Konfederację https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-po-burzy-tajna-imprezownia-przylebskiej-i-pis/hbdbl1j
WOLNE k***a SADY, WOLNE ALE W WYDAWANIU WYROKOW NA KOMUCHOW, ELYTA, GERSDORFY, RZEPLINSKI, ZURKI, MARKIEWICZE, ZDZIENNICKIE ITD ITD, CZYLI NIEZALEZNI RAZEM Z KOMUCHAMI Z SLD I Z SORTEM Z PO: www.youtube.com/watch?v=4L9kMfjXQGs
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/afera-e-mailowa-kolejny-wyciek-to-jest-masakra-tylko-dymisja-rozwiaze-sprawe/f75wed3,79cfc278
KOMUSZA KASTA W BIURACH PARTII PO - USTALENIA (25 kwietnia 2022 16:13)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWION
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
Cytuję użytkownika: pp
Cytuję użytkownika: pp
jęki i krzyki postkomuny, piątej kolumny, pożytecznych idiotów, nieuków i siemioniaków, moskali itd...... - a eksperyment komuszy w Wałbrzychu dalej trwa- zamulili mózgi jak putin w rosji. Specoperacaja się udała - komuna trwa przyklejona do koryta i ruskich pomników.
"Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-nie-przeprosi-jaroslawa-kaczynskiego-nie-dam-sie-zastraszyc/yx60ne8,79cfc278
O I KOLEJNY POZYTECZNY IDIOTA, CO ROZSYLA RUSKA I NIEMIECKA PROPAGANDE. TAK PUTIN I BERLIN I ICH RUDY WYTRESOWANY SMIEC TUSK CHCA SKLOCIC POLSKE Z USA.
Tajna imprezownia Przyłębskiej i PiS. Kasjer może pogrążyć Ziobrę. Putin rozbija Konfederację https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-po-burzy-tajna-imprezownia-przylebskiej-i-pis/hbdbl1j
WOLNE k***a SADY, WOLNE ALE W WYDAWANIU WYROKOW NA KOMUCHOW, ELYTA, GERSDORFY, RZEPLINSKI, ZURKI, MARKIEWICZE, ZDZIENNICKIE ITD ITD, CZYLI NIEZALEZNI RAZEM Z KOMUCHAMI Z SLD I Z SORTEM Z PO: www.youtube.com/watch?v=4L9kMfjXQGs
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

zyska  |   oswiadczenie  |   posel  |   swidnica  |   walbrzych  |   swidnica  |   wiadomosci  |  

Wałbrzych: Pełna sala na premierze ''Znachora'' (FOTO)

Oddaj krew w mobilnym punkcie

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij