Menu

Zabójstwo małżeństwa w Kudowie: córka i jej znajoma z zarzutami

Zarzut zabójstwa usłyszała 41-letnia córka zamordowanego małżeństwa i jej 19-letnia znajoma. Zarzuty usłyszał też 53-letni mieszkaniec Kudowy-Zdroju - podejrzany jest o pomocnictwo w zabójstwie i nielegalne posiadanie broni.

 

Zabójstwo małżeństwa w Kudowie: córka i jej znajoma z zarzutami
Do zabójstwa doszło w Kudowie-Zdroju.  W środę (20.04)  policja znalazła w jednym z mieszkań zwłoki małżeństwa.

- Przyczyną zgonu były rany postrzałowe – mówił prokurator Tomasz Orepuk ze świdnickiej Prokuratury Okręgowej. 

Jak ustaliła prokuratura, małżeństwo zostało zastrzelone 18 stycznia bieżącego roku,  znalezione ciała były "w stanie rozkładu". Trzy osoby trafiły do aresztu i usłyszały zarzuty. 
 
 

- Zarzut zabójstwa dwójki osób prokurator postawił 41-letniej córce pokrzywdzonych oraz jej 19-letniej znajomej. Obu kobietom zarzuca się, że działając wspólnie i w porozumieniu dokonały zabójstwa dwójki pokrzywdzonych używając broni palnej – mówił w rozmowie  PAP prokurator Orepuk.
 
Zarzuty pomocnictwa w zabójstwie i nielegalnego posiadania broni i amunicji usłyszał też 53-letni mieszkaniec Kudowy-Zdroju. Zdaniem prokuratury miał on dostarczyć kobietom broń, którą zabiły małżeństwo.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   morderstwo  |   prokuratura  |  

Okradli kościół. Straty to ponad 10 tys. zł

Eskortowali samochód z kobietą w ciąży

Za duża prędkość i finał w rowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij