Menu

Gość Dnia - Anna Żabska

- Szczawno-Zdrój zniknie ze wszystkich materiałów promocyjnych stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej - przyznaje Anna Żabska, prezeska LOT AW oraz Zamku Książ. To efekt decyzji radnych o wystąpieniu ze stowarzyszenia.

Gość Dnia - Anna Żabska

Komentarze

R1 (18 maja 2022 12:44)
No i bardzo dobrze szczawno nie jest dla turystów tylko dla kuracjuszy
Adonis (1 maja 2022 17:41)
Ale Pani jest wysoka.
PREZYDENT TO DEBIL (26 kwietnia 2022 22:51)
NIE DAWNO BYL SONDAZ, ZA CO CENISZ WALBRZYCH. WYSZLO ZE ZA LASY, WIDOKI, BLISKO CZECHY I SZCZAWNO ZDROJ. WALBRZYCH CHWALA ZA SZCZAWNO BUEHEHEHE I SZCZAWNO MA JESZCZE MYTO PLACIC? NIKT NIE WYMIENIL CUDOW ROMANA.
Zdr. (26 kwietnia 2022 21:03)
Cytuję użytkownika: Goldmann
,,Szczawno Zdrój,,,jest tak znanym uzdrowiskiem,,, że nie musi płacić,,,wyimaginowanych opłat
szczawno "zdroj" uzdrowisko:) konie w dworzysku nawet się śmieją
Ert (26 kwietnia 2022 20:52)
Ja bym jeszcze zlikwidował autobusy miejskie do szczawna Niech sobie pan fedoruk kupi autobusy i będą jeździć od ronda do ronda ????
xsdS (26 kwietnia 2022 20:29)
Polska jest jedna IV rzesza z PO wprowadza demokrację jak w berlinie i moskwie
Wojtek (26 kwietnia 2022 18:18)
Zakochana w sobie ,bez wzajemności wielka gwiazda .
Żenada w grajdole (26 kwietnia 2022 18:09)
Kiedyś Egipcjanie też usuwali wizerunki znienawidzonych faraonów. Ot, cywilizacja inteligentow.Nie ma jak zdradzona kobieta,jedna wielka furia. Tylko po kiego jeszcze z nią wywiady robią??
Goldmann (26 kwietnia 2022 17:31)
,,Szczawno Zdrój,,,jest tak znanym uzdrowiskiem,,, że nie musi płacić,,,wyimaginowanych opłat

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Anna Żabska  |   LOT  |   Zamek Książ  |   Szczawno-Zdrój  |   Marek Fedoruk  |  

Nowa kawiarnia i remonty w Zamku Książ

Zamek Książ jednym z najbardziej zadbanych zabytków

Koszykówka: Górnik wygrywa z AZS AGH Kraków

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij