Menu

Pół kilograma narkotyków w mieszkaniu 56-latka

Znaczną ilość amfetaminy oraz mniejszą metamfetaminy znaleźli i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w Boguszowie-Gorcach policjanci miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze zatrzymali 56-letniego mieszkańca tej miejscowości i w toku wykonanych czynności udowodnili mu także handel środkami psychotropowymi.

Pół kilograma narkotyków w mieszkaniu 56-latka
Policjanci zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach wykorzystując informacje operacyjne ustalili, że 56-letni mężczyzna w swoim mieszkaniu w Kuźnicach Świdnickich przechowuje narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze w pojemniku na farbę znaleźli ukryte tam woreczki ze środkami psychotropowymi. Po przebadaniu i zważeniu okazało się, że to amfetamina i metamfetamina, z których można było wykonać ponad 5,5 tysiąca porcji handlowych tych środków psychotropowych.
 
 
Mundurowi w trakcie czynności zabezpieczyli także wagi elektroniczne do porcjowania narkotyków, telefony komórkowe oraz gotówkę w kwocie ponad 6 tysięcy złotych. Dodatkowo udowodnili 56-latkowi także sprzedaż środków zabronionych prawem innym osobom.
 
 
 
Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy i metamfetaminy grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Aktualnie decyzją sądu mężczyzna przebywa w areszcie, gdzie spędzi co najmniej 3 miesiace.
 
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

zwalczam tępotę (28 kwietnia 2022 10:48)
https://spidersweb.pl/2022/04/teorie-spiskowe-religie-badania.html

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   112  |   policja  |   narkotyki  |  

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij