Menu

Raport z budowy obwodnicy

Co wydarzyło się na budowie obwodnicy podczas minionego tygodnia?  Jak informuje wykonawca prac, trwają roboty brukarskie i montaż ekranów akustycznych i oświetlenia. Jednak brak stali opóźnia prace. 
 
Raport z budowy obwodnicy
Trwają prace ziemne i prace przygotowawcze przed torkretowaniem. Przebudowywana jest kanalizacja deszczowa. Jak już informowaliśmy, są spore problemy z Lisią Sztolnią - 
brakuje stali do stworzenia sarkofagu, który ma zapobiec zniszczeniu zabytku. Oznacza to, że będą opóźnienia z oddaniem tego fragmentu obwodnicy.
Czytaj więcej - Brak stali opóźnia prace na obwodnicy
 
 

opr. kat
foto: Budimex S.A.
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

Komentarze

zwalczam tępotę (28 kwietnia 2022 10:48)
https://spidersweb.pl/2022/04/teorie-spiskowe-religie-badania.html
Bronek (28 kwietnia 2022 8:15)
Polska "szkoła" projektowania dróg - studzienki w jezdniach i do tego już obniżone o 5 - 7 cm (jeszcze nie oddane do użytkowania, a za pół roku będzie 10 - 15 cm).
Budowlaniec amator (28 kwietnia 2022 7:30)
Cytuję użytkownika: roman
obwodnica o nazwie stulejka
Torkretowanie.Fajna nazwa.Kojarzy mi się z ratuszem.Zeby tak można było poćwiczyć na jego ścianach zewnętrznych, oknach i drzwiach.
roman (28 kwietnia 2022 7:25)
obwodnica o nazwie stulejka
Ł (28 kwietnia 2022 5:46)
Otwórzcie fragment na ulicy Wysockiego i Wyszyńskiego i róbcie sobie tą pseudoobwodnicę nawet 10 lat.
wałbrzych miasto koszykówki (27 kwietnia 2022 21:59)
Znamy już naszego półfinałowego rywala! Górnik Wałbrzych w rywalizacji o finał do trzech wygranych zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg! Mecze u nas w sobotę 30 kwietnia i niedzielę 1 maja o 17:30! Wszyscy ogromna mobilizacja, ma być i będzie ogień i fanatyczny doping! Czas zatopić Kotwicę! ⚒️
ja (27 kwietnia 2022 21:06)
polak cebulak nad cebulaki zawsze zle i zawsze nie zadowolony.... nie robi się nic zle bo się nic nie robi.... robi się coś to jeszcze gorzej bo korki objazdy itp....dramat cebula czosnek i różaniec
Sob (27 kwietnia 2022 20:46)
Cytuję użytkownika: pucek
A komu potrzebna jest ta lisia sztolnia,już raz były z nią problemy, zasypać to cholerstwo i poptokach,obwodnica ważniejsza niż jakiś sredniowieczny wychodek
Komu potrzebny ten Pucek zasypać to cholerstwo i po ptokach
pucek (27 kwietnia 2022 20:29)
A komu potrzebna jest ta lisia sztolnia,już raz były z nią problemy, zasypać to cholerstwo i poptokach,obwodnica ważniejsza niż jakiś sredniowieczny wychodek
inż. A. Partacz (27 kwietnia 2022 19:32)
No to oczekując na stal dr Szełemej może zarybić Szczawnik.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Obwodnica z lotu ptaka (FOTO)

Część pozwoleń już jest. Czekamy na otwarcie obwodnicy

Wysockiego będzie otwarta za dwa tygodnie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij