Menu

Majówka pod Dzikowcem

Zawody nordic walking i wiosenne piknikowanie pod Dzikowcem - tak zapowiada się majówka w Boguszowie-Gorcach.

Majówka pod Dzikowcem
- Zapraszamy mieszkańców naszego miasta i całego powiatu wałbrzyskiego pod górę Dzikowiec. Już od soboty uruchamiamy naszą kolej, która wozić będzie turystów i rowerzystów na szczyt. Kolej będzie czynna od 30 kwietnia do 3 maja w godzinach od 9:00 do 17:00 a w niedzielę do godziny 18:00 - mówi Rafał Wiernicki, dyrektor OSiR w Boguszowie-Gorcach.
 
Ośrodek przygotował sporo atrakcji na pierwszy dzień maja.
 
- Od godziny 9:00 będzie można zapisywać się na naszą tradycyjną majową imprezę NorDZIK Walking. Start o godzinie 11:00. Przewidujemy nagrody, a udział jest bezpłatny - dodaje Rafał Wiernicki.
 
 
Ponadto przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i wspólne piknikowanie.
 
 
- Będą dmuchańce, pokazy straży pożarnej z Boguszowa. To idealny czas, by przyjechać do nas z kocykiem i zostać na dłużej. Serdecznie zapraszamy do Boguszowa-Gorc - zachęca Wiernicki.
 
 
Regulamin zawodów NorDZIK Walking oraz szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronach internetowych OSiR Boguszów-Gorce oraz OSR Dzikowiec.
 
 
plr
foto: OSiR Boguszów-Gorce / TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   Dzikowiec  |   majówka  |   rozrywka  |   rekreacja  |   nordic walking  |  

2 miliony gości na basenie w 10. rocznicę istnienia Aqua Zdroju

Zaginął mieszkaniec Boguszowa-Gorc

Czesko-polski rajd rowerowy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij