Menu

Projektował Cyberpunka 2077. Odwiedzi Minieuroland

Minieuroland zapowiada sensacyjny powrót roślin owadożernych do Kłodzka.Będzie też gość specjalny, który tworzył projekty dla gry Cyberpunk 2077

Projektował Cyberpunka 2077. Odwiedzi Minieuroland

„Egzotyczna Majówka" w Minieurolandzie to całe 4 dni niecodziennych wrażeń, od 30 kwietnia do 3 maja 2022. Trwa jeszcze ostry spór kto będzie największą gwiazdą tej imprezy. Rośliny owadożerne biją się o podium z egzotycznymi zwierzętami.

- Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Egzotyka w naszym parku jest na wyciągnięcie ręki. Jedni chcą zobaczyć jak wygląda uczta rosiczek i muchołówek, inni marzą o zdjęciu z tropikalnym wężem czy pająkiem. Odwiedzający zobaczą u nas na żywo egzotycznych mięsożerców. Będzie to ponad 50 gatunków roślin owadożernych oraz 30 przedstawicieli zwierząt tropikalnych. Ale to nie koniec atrakcji. Nasz gość specjalny, Marcin Urzędowski, zaprezentuje blisko 40 orientalnych i mocno abstrakcyjnych masek, stworzonych z przysłowiowych śmieci.

Projektant modowy jest mistrzem postarzania materiałów oraz tworzenia kostiumów z recyklingu. Tworzył projekty dla słynnej gry Cyberpunk 2077. Ma duszę szalonego artysty, ale w jego sercu gra muzyka. Wspólnie z naszymi gośćmi będzie tworzył instrumenty tubylców, m.in. zaklinacze deszczu. Ciekawym punktem programu, który dostarczy kolejnego dreszczyku emocji będą rywalizacje kreatywnych studentów, którzy na oczach naszych gości będą tworzyć modowe stylizacje inspirowane pracami marki Prepostevolution. Na każdym kroku będziemy zaskakiwać innymi atrakcjami. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą się doskonale bawić. – wyznaje pracownik Parku Miniatur Minieuroland.

Goście Minieurolandu już teraz są zaskoczeni nowymi pomysłami i powstającymi aranżacjami. Ich reakcja na nadchodzącą Majówkę przerosła oczekiwania. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które łączy świat zwierząt i roślin egzotycznych z tematyką recyklingowej twórczości.

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

cyberpunk  |   walbrzych  |   klodzko  |   minieuroland  |   wydarzenia  |   rosliny  |   owadozerne  |   atrakcje  |   rozrywka  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Rozpoczął się sezon na Curling

Wałbrzyski skarb: Jest pomysł na ''drzwi do Waldenburga''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij