Menu

Gość Dnia - Michał Broda

- Siedem lat rządów burmistrza Marka Fedoruka to strata kilku milionów złotych dla Szczawna-Zdroju. On nie myśli o turystyce, jak gospodarz i traktuje wydatki na promocję wyłącznie jako koszt - twierdzi Michał Broda, lider szczawieńskiej opozycji, radny klubu "Szczawno-Zdrój możliwości".

Gość Dnia - Michał Broda

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

543 (21 maja 2022 0:13)
Cytuję użytkownika: Mieszkaniec
Cytuję użytkownika: Obrońca szelemeja
Co, nie podoba się, radnemu że o 30 tys mniej z budżetu Szczawna popłynie na bzdety tej dziwacznej organizacji? I o tyle więcej kasy zostanie w mieście??
Szczawno samo nie umie wykorzystać to co ma i tu przykład Wieża Anna wyremontowana i zamknięta na cztery spusty. Dla kogo jest i komu ma służyć wydawało mi się, że dla tych co odwiedzają Szczawno. Wystarczy wejscie za symboliczną złotówkę i byłoby na koszty utrzymania Wieża widmo. Fakt w Szczawnie dużo się poprawia nowe chodniki, ulicę ale każdy turysta ktory przyjedzie nie tylko do Szczawna nie podziwia nowych nawierzchni tylko ciekawe miejsca. W Szczawnie tak naprawdę frekwencję szczególnie w ciepłe weekendy podnoszą okoliczni mieszkańcy, a nie turyści z zewnątrz.
Co się poprawia? Zerkij na kamienice w centrum szczawna totalna ruina Tylko tam gdzie jest wspólnota coś się poprawiło reszta to jeden wielki SYF zmienić nazwę na szczawno Gnuj
miłośnik emerytowanego zbawcy (1 maja 2022 15:40)
Fedoruk to po prostu dramat mieszkam tu ponad 25 lat i takiego dramatycznie beznadziejnego burmistrza jeszcze nie było, ciekawy jest przypadek w-ce burmistrza , którego powołał Fedoruk i po tygodniu facet się zwolnił
Ben (29 kwietnia 2022 17:26)
Broda zawiedziony i zbulwersowany, bo kto teraz będzie promował jego apartamenty, kto za to zapłaci.
Oskar (29 kwietnia 2022 17:18)
Dziw bierze skąd w tym małym człowieku się biorą nieskończone pokłady nienawiści do Fedoruka że wykorzystuje każdy pretekst do srania we własne gniazdo i zabłyśnięcia w tv. Mieszkańcem Szczawna jest małą chwilę a wydaje mu się że wie najlepiej czego miastu trzeba.
roman (28 kwietnia 2022 23:26)
Cytuję użytkownika: Mieszkanka (28 kwietnia 2022 17:02)
Panie Michale o naszym burmustrzu bedziemy pamiętać przy urnie wyborczej, a raczej już o nim nie bedziemy pamiętać. PiSior czy ukryty czy jawny zawsze jest PiSiorem.
Pisior ci w kazda dziure
Wieża na Geda (28 kwietnia 2022 22:46)
Ja chyba wiem na co Szczawno mógłby wydać pieniążki z LOTu. Zastanawialiście co może łączyć marszałka Macko z gazetą 30min? Dziwnym zbiegiem okoliczności jego narzeczona i prezes 30minut mają takie samo nazwisko i oboje pochodzą z Jedliny, to musi być przypadek :D To chyba nie jest zabronione ale ktoś powinien sprawdzić od kiedy w tej gazecie pojawiły się reklamy podmiotów podległych marszałkowi i ile kosztowały. No i czy to jest zbieżność nazwisk, czy faktycznie rodzina jak wróbelki ćwierkają.
J23 (28 kwietnia 2022 22:38)
Cytuję użytkownika: Obserwator
Bardzo dobrze że Burmistrz dba o nasze finanse i nie dał się zastraszyć i 30tys podarować organizacji która nic dla Szczawna nie zrobiła. Za własne iventy i reklamę Książa niech płacą sami. Co z tego ma uzdrowisko? Brawo za rozsądek Panie Fedoruk
Przecież Książ płaci sam za swoją promocję. To jest spółka jej sprawozdania finansowe są do sprawdzenia w internecie. Nie wiecie, a mówicie... taki właśnie wasz obraz pisowskie miernoty
Obserwator (28 kwietnia 2022 22:05)
Bardzo dobrze że Burmistrz dba o nasze finanse i nie dał się zastraszyć i 30tys podarować organizacji która nic dla Szczawna nie zrobiła. Za własne iventy i reklamę Książa niech płacą sami. Co z tego ma uzdrowisko? Brawo za rozsądek Panie Fedoruk
o (28 kwietnia 2022 21:56)
Nie mogę słuchac tych bzdur ani patrzeć na tego ziejącego nienawiścią wobec Fedoruka spaślaka.
Jerzy Jacek Pilchowski (28 kwietnia 2022 20:29)
Cytuję użytkownika: Mieszkaniec
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Fedoruk nie jest "ideałem" ale, jak powszechnie wiadomo, Roman Sz. nie umie z nikim rozmawiać na partnerskich zasadach.
I tu się Pan myli to nie dotyczy Pana Szelemeja i nie brał udziału w rozmowach.
Nie brał udziału w rozmowach? - Oczywiście. Roman Sz. nigdy nie bierze udziału w rozmowach. On nie lubi rozmawiać - on lubi wydawać polecenia. P.S. Pewnie trochę z tym "nigdy" przesadziłem. Mam wrażenie, że Roman Sz. chętnie bierze udział w rozmowach jeśli tematem jest "podziału łupów".
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Gość Dnia - A. Fronckiewicz-Spodnik, V. Savchenko, A. Najda

Gość Dnia - Paweł Kukiz

Kłótnie na sesji rady Miasta Szczawna Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij