Menu

Wałbrzych: Tu kręcono filmy, jak wyglądają teraz te miejsca?

Wałbrzych był tłem wielu filmów. Kręcono tu m.in Pannę Nikt, Bez Wstydu, Komornika, Ciemno Prawie Noc i Sztuczki. Odwiedziliśmy kilka miejsc, które służyły za plan filmowy. Które miejsce zmieniło się najbardziej?

Wałbrzych: Tu kręcono filmy, jak wyglądają teraz te miejsca?

Sztuczki (2007)

Bez Wstydu (2012)

Panna Nikt (1996)

Komornik (2005)

 

 

Ciemno Prawie Noc (2019)

Akademia Pana Kleksa (1984)

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nowickas gruskas skalbmierskas (5 maja 2022 9:03)
Pozdrawiam kolegę który potajemnie i w ukryciu podczas alkoholowej drzemki kamratow trzepał gruszkę przez spodnie! Danny dont forgiet tego melanżu uuu!
Kolohujamitowisi (5 maja 2022 8:34)
To makieta! tak Wałbrzych nie wygląda teraz to jest lepiej, ja na ten przykład choduje nosorożce a kolega Paweł rozmnaża jedwabniki, pracujemy w laboratorium klonów braci K z Żoliborza, jeżdżę 4 litrową karetą zaprzężoną w dwa jednorożce, Moi bliscy mają salon czesania włosów łonowych oraz podgalania pośladków na który jest straszny popyt, zaś mój somsiad prowadzi szkółkę puszczania latawców. Każdy z nas żyje świetnie, a ten gaz z napisem lsd który samolotami rozpylają codziennie w całe nam nie przeszkadza, przynajmniej odgania pterodaktyle
PiS-da (2 maja 2022 16:14)
Cytuję użytkownika: Szczaw i Mirabelka
Ze zdjec ewidentnie widać że, Wałbrzych albo się nic nie zmienił, albo zmienił na gorsze.Spójrzcie na detale zdjęć. A to ,że fasadowe zmiany są, to tylko pomniki ku chwale cara.Mieszkańcy nic z tego nie mają.
Ci co wyłącznie czekają na 500+ faktycznie nic nie mają. Przepiją i przesikają podarowane z budżetu państwa pieniądze a potem narzekają jak bardzo są pokrzywdzeni.
***** *** (2 maja 2022 11:48)
Cytuję użytkownika: Szczaw i Mirabelka
Ze zdjec ewidentnie widać że, Wałbrzych albo się nic nie zmienił, albo zmienił na gorsze.Spójrzcie na detale zdjęć. A to ,że fasadowe zmiany są, to tylko pomniki ku chwale cara.Mieszkańcy nic z tego nie mają.
Zawsze możesz wrócić do swojej ojczyzny czyli na białoruś ty ruska onuco.
Szczaw i Mirabelka (2 maja 2022 9:38)
Ze zdjec ewidentnie widać że, Wałbrzych albo się nic nie zmienił, albo zmienił na gorsze.Spójrzcie na detale zdjęć. A to ,że fasadowe zmiany są, to tylko pomniki ku chwale cara.Mieszkańcy nic z tego nie mają.
Turysta (1 maja 2022 12:42)
Wałbrzych bardzo zmienił, w kadrze tego nie widać, ale gdy się było tutaj 15 lat i 10 lat temu, jest się teraz to widać różnicę !!!
Barbara (1 maja 2022 9:41)
Piękne miasto pełne uroku, mieszkałam tam 2 lata!
Only Truth (30 kwietnia 2022 18:17)
Miasto ogromnie wypiękniało w ostatnich latach ale w tych kadrach tego nie widać, jeszcze jest sporo do zrobienia.
Filmowiec (30 kwietnia 2022 11:51)
Wałbrzych w pełni zasługuje na miano miasta "Bez wstydu". Zanim zajdzie słońce centrum miasta staje się puste jakby było "Ciemno prawie noc". Wielu mieszkańców uskutecznia różnego rodzaju "Sztuczki", na które nie daje się nabrać "Komornik". Czas mija a Wałbrzych ciągle taki sam.
Fliper (30 kwietnia 2022 11:50)
Czyli nie zmieniło nic komletnie nic a nawet na minus. Nawet cyganowo na Osiedleńców. Gdzie niby te miliony pompowane w miasto? Kto je ma na koncie?

Dodaj komentarz

film  |   sztuczki  |   panna  |   nikt  |   komornik  |   bez wstydu  |   plan  |   filmowy  |   porownanie  |   zdjecia  |   kadry  |   ciekawostki  |   miejsca  |   foto  |  

''Filmowa'' kamienica na Pankiewicza do remontu

Ruiny Porcelany Wałbrzych na filmie z drona

Wałbrzych na nagraniu z lat 90-tych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij