Menu

Darts: Wyniki turnieju w PAPUG PUB

W czwartkowym turnieju dartsa w Papug Pub zagrało 10 osób. Pierwszy raz na najniższym podium w Papugu stanął Radek Dalecki, a w finale spotkali się Ryszard Krawczyk i Barbara Sowa.

Darts: Wyniki turnieju w PAPUG PUB

Po wyrównanych meczach i zaciętej walce 3:2 wygrała Barbara Sowa, której udało się skończyć jeden z legów 18 lotką, a Ryszard rzucił maksa na 19 (171pkt).


Kolejny turniej w  niedzielę w Papug Pub na Podzamczu.

Wyniki:
1. Barbara Sowa
2. Ryszard Krawczyk
3. Radek Dalecki
4. Grzegorz Moroz
5. Amelia Sowa
5. Ewelina Dalecka
7. Jacek Bukowski
7. Andrzej Kowal
9. Judyta Seweryn
9. Katarzyna Rutkowska

 

 

redakcja@walbrzych24.com

foto: Papug PUB

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

PAPUG  |   PUB  |   SPORT  |   DARTS  |   WYNIKI  |   turniej  |   podzmcze  |   rozgrywki  |  

Miesiąc z Europejką

Kibice Górnika Wałbrzych na mundialu

Koszykówka: Górnik przegrywa z MKKS Żak Koszalin

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij