Menu

Głuszyca: Złote Gody siedmiu par

22 kwietnia po raz pierwszy w nowej siedzibie Urzędu Miejskiego w Głuszycy odbyły się złote jubileusze małżeństw. W imieniu Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” wręczyli Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Kierownik USC Anna Kabat. Burmistrz Głuszycy złożył wszystkim przybyłym gratulacje oraz życzył kolejnych zdrowych, długich i wspaniałych lat. 

Głuszyca: Złote Gody siedmiu par
- Wierzymy, że dzisiejsza uroczystość pozwoli Wam wrócić pamięcią do dnia, kiedy po raz pierwszy powiedzieliście sobie „tak”. Macie za sobą tak wiele wspólnie spędzonych lat, chwil, także tych trudnych. Bo małżeństwo to niezwykle trudna praca, która niekiedy wymaga od nas zrobienia 2 kroków w tył i przyjrzenia się wszystkiemu jeszcze raz, aby móc na nowo tworzyć wspólne, dobre chwile. Jest mi niezwykle miło, że mogę uczestniczyć w tej uroczystości. Życzę Państwu wszystkiego dobrego – powiedział Burmistrz Głuszycy Roman Głód.
 
- Spotykamy się dziś, aby uhonorować zgodne i przykładne 50-lecie pożycia małżeńskiego. Szanowni Jubilaci, 50 lat pożycia małżeńskiego to piękny pomnik stałości uczuć, który wystawiło sobie dwoje ludzi. Przez te wszystkie lata byliście Państwo razem, wspieraliście się budując wspólną przyszłość. Jesteście wzorem dla tych wszystkich młodych par, które rozpoczynają dopiero wspólną drogę. Pozwólcie, że podziękuję Wam za wszystko czego dokonaliście w swoim życiu. Za Waszą miłość, za wychowanie Waszych dzieci, za noce nieprzespane, za cierpienia i radość – mówiła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Kabat.
 
Jubileusz Złotych Godów świętowali:
Józef i Stanisława Górczyńscy
Maria i Jan Laszkiewiczowie
Krystyna i Jan Piotrowscy 
 
 
Tadeusz i Henryka Zalescy 
Teresa i Jan Szyszkowie
Danuta i Jerzy Bartosikowie
Kazimierz i Helena Jedoniowie 
 
opr.plr
foto: użyczone / UM w Głuszycy
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Artur (2 maja 2022 12:02)
Gratulujemy i winszujemy ????

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   złote gody  |   jubileusz  |   seniorzy  |  

Uroczyste obchody rocznicy odzyskania Niepodległości

Głuszyca: walczą z wycinką drzew. Czy będzie przełom ?

Zostań Mikołajem dla wałbrzyskich seniorów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij