Menu

Motocykliści przejechali z flagami ulicami Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju

Około 100 motocyklistów przejechało z flagami ulicami Wałbrzycha. Trasa liczyła mniej więcej 45km. Przejechali przez wszystkie dzielnice Wałbrzycha.

Motocykliści przejechali z  flagami ulicami Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju

Cały tour zakończył się w wałbrzyskim Rynku około godziny 14:00, gdzie nie brakowało chętnych do robienia zdjęć z motocyklami.  Mogliśmy podziwiać m.in. motocykle sportowe, klasyczne, choppery, crusiery, enduro oraz historyczne.

 

 

 

redakcja@walbrzych24.com

foto: K. Skowroński

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21

Komentarze

Jacek (15 maja 2022 17:27)
Cytuję użytkownika: Dj2022
Było to adekwatne do dużej wydajności emisji CO2.?
Tak. Coś jeszcze pastuchu ?
KONSTYTUCJA 3 MAJA - ROZDZIAL I (4 maja 2022 10:23)
BRAWO MOZNA NA WAS LICZYC: Religią narodową panującą jest i będzie wiara święta rzymska katolicka ze wszystkiemi jej prawami. Przejście od wiary panującej do jakiegokolwiek wyznania jest zabronione pod karami apostazji 1). Że zaś ta sama wiara święta przykazuje nam kochać bliźnich naszych, przeto wszystkim ludziom, jakiegokolwiek bądź wyznania, pokój w wierze i opiekę rządową winniśmy i dlatego wszelkich obrządków i religij wolność w krajach polskich, podług ustaw krajowych, warujemy.
Dj2022 (3 maja 2022 8:03)
Było to adekwatne do dużej wydajności emisji CO2.?
Bartheezzzz (2 maja 2022 20:24)
Dziękujemy mediom wałbrzyskim za wsparcie i zaangażowanie! Jestescie wielcy! Dziękujemy!!!

Dodaj komentarz

foto  |   motocykle  |   przejazd  |   swieto  |   flagi  |   atrakcje  |   rynek  |   walbrzych  |   szczawno  |  

Wałbrzyski Skarb: Co skrywały skrzynie schowane w piwnicy (FOTO)

Dzień Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Ponad 160 zdjęć na Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij