Menu

Znaki są tam od lat, ale nikt nie wie co oznaczają

Wałbrzych jest miastem pełnym tajemnic i nie trzeba tego nikomu mówić, ale jednej z zagadek wciąż nie rozwiązano. Tuż obok Starego Książa, na drzewach możemy zobaczyć dziwne znaki. Są tam od lat.

Znaki są tam od lat, ale nikt nie wie co oznaczają

Czym są tajemnicze symbole? Niektórzy mówią, że to sprawka "okultystów", a inni mówią, że to po prostu żart albo element jakiejś gry terenowej.

Znaki występowały na przestrzeni lat w kilku miejscach. Niektórzy twierdzą, że są odmalowywane.

 

 

Jak myślicie, kto namalował te symbole? Dajcie znać w komentarzach

Komentarze

Castorama (3 maja 2022 10:58)
Winni są pracownicy OBI.
Żabi Król (2 maja 2022 23:33)
Żabka zleciła malowanie, bo im frekwencja w Zamku maleje .
Yebnijta się Głową w blat. (2 maja 2022 18:24)
Sezon ogórkowy uważam za otwarty.

Dodaj komentarz

znaki  |   stary  |   ksiaz  |   walbrzych  |   zagadka  |   tajemnice  |   dolny  |   slask  |  

Sobięcin: Z ''Palestyny'' nie zostanie kamień na kamieniu

Wałbrzych pamięta o Żołnierzach Wyklętych

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij