Menu

Świętowali Dzień Strażaka

Piknikiem strażackim rozpoczęto maj w Głuszycy.  Piknik zorganizowano przy remizie OSP w Głuszycy Górnej z okazji przypadającego na 4 maja Międzynarodowy Dzień Strażaka. 

 
Świętowali Dzień Strażaka
Majówkowy piknik rozpoczęła msza w kościele NMP Królowej Polski w Głuszycy, później przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej odbył się Piknik Strażacki. Na uczestników czekały różne atrakcje - można było usiąść za kierownicą wozu strażackiego, każdy chętny mógł sprawdzić swoich sił na pokazie pierwszej pomocy. Nie zapomniano o najmłodszych. Na dzieci czekały - malowanie twarzy, dmuchańce oraz klauni Klara i Patryk. 
 
 
Kto chciał, mógł wesprzeć finansowo zbiórkę na leczenie Huberta – Małego Wojownika. Nad oprawą muzyczną wydarzenia dbali zespół JA-RE-DA oraz Górska Roma. Piknik  odbył się pod honorowym patronatem burmistrza Głuszycy Romana Głoda.

kat
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

o (12 maja 2022 10:15)
Strażak , to opcja która nigdy nie przynosi ujmy. Zawsze, można na nich polegać.

Dodaj komentarz

Powrót głuszyckiej Ligi Lekkoatletcznej Szkół Podstawowych

Powrót Święta Włókiennika

Głuszycki Tydzień Bibliotek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij